Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИКОРИСТАННЯ СМАРТФОНІВ І КОМУНІКАТОРІВ В СУДОВО-МЕДИЧНІЙ ЕКСПЕРТИЗІ

ВИКОРИСТАННЯ СМАРТФОНІВ І КОМУНІКАТОРІВ В СУДОВО-МЕДИЧНІЙ ЕКСПЕРТИЗІ

Назва:
ВИКОРИСТАННЯ СМАРТФОНІВ І КОМУНІКАТОРІВ В СУДОВО-МЕДИЧНІЙ ЕКСПЕРТИЗІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,64 KB
Завантажень:
205
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство охорони здоров’я України
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ
ПІ-С-ЛЯ-ДИ-П-ЛО-М-НОЇ ОСВІТИ імені П.Л. ШУПИКА

Шавловський Григорій Степанович
УДК 61:340.6:615.47.004.14
а __________________________________________________________________________________________________________
ВИКОРИСТАННЯ СМАРТФОНІВ І КОМУНІКАТОРІВ
В СУДОВО-МЕДИЧНІЙ ЕКСПЕРТИЗІ
14.01.25 - судова медицина
Автореферат
ди-се-р-та-ції на здо-бу-т-тя нау-ко-во-го сту-пе-ня
ка-н-ди-да-та ме-ди-ч-них наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор
Мішалов Володимир Дем’янович,
завідувач кафедри судової медицини Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України
Офіційні опоненти: доктор медичних наук
Филипчук Олег Володимирович,
завідувач відділення судово-медичної криміналістики Головного бюро судово-медичної експертизи МОЗ України
кандидат медичних наук, доцент
Гуров Олександр Михайлович,
завідувач кафедри судово-медичної експертизи Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України
Захист відбудеться 06.06.2008 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.03 при Національній медичній академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України за адресою: 04112 м. Київ, вул. Оранжерейна, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України за адресою: 04112 м. Київ, вул. Дорогожицька, 9.
Автореферат розісланий 05.05. 2008 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат медичних наук Гуріна О.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Науково-технічний прогрес захопив усі сфери діяльності людини (Тимошенко С.П., 1982). Бурхливий розвиток сучасних інформаційних технологій, як однієї із складових частин науково-технічного прогресу, обумовлений необхідністю отримання і використання інформації у зв’язку з підвищеною діловою активністю населення (Андрианов В.И., Соколов А.В., 2001, 2003; О.І. Герасименко, 2002). Найбільш динамічний розвиток в кінці минулого і на початку поточного століть, зазнали телекомунікаційні засоби отримання і передачі інформації, в першу чергу - мобільний зв’язок (Mehrotra A., 1994; Bernd F., 1996; Грей Д., 1999; Авдуевский А., 2000; Руженцев С., 2004 та ін.).
Розвиток сучасного мобільного зв’язку спрямований на досягнення трьох величезних завдань: персоналізації, глобалізації і інтеграції, що можна охарактеризувати такими виразами як "телефон людині, а не місцю", "зв’язок завжди і скрізь", "обмін всіма видами інформації" (И. Сколотнев, 2002). На сьогоднішній день персоналізація стільникового мобільного зв’язку досягла свого максимального розвитку. За деякими прогнозами, у найближчі роки мобільний зв’язок охопить 100% населення України (В. Лацанич, 2006). Однак, високі технології надто швидко відходять у минуле і потребують свого розвитку (П. Урусов, 2006). Зараз зусилля науковців спрямовані на подальше втілення ідеї використання мобільних телефонів по шляху розширення за їх допомогою обміну різноманітними видами інформації. В цьому напрямку відбулася інтеграція комп’ютерних технологій і мобільного зв’язку, що призвело до створення смартфонів і комунікаторів.
Враховуючи те, що смартфон (комунікатор) є інтегральним засобом отримання і передачі інформації, слід передбачити, що такі функції можуть бути використані і в судовій медицині. Адже комп’ютерні можливості смартфонів повинні підтримувати комп’ютерні технології, які за останні десятиріччя набули свого широкого практичного втілення в судово-медичну практику (Попандопуло П.Х., Ушбаев К.У., Савченко А.А., 1991; Филипчук О.В., 1996; Абрамов, 1998; Никитин С.А., Демидов И.В., 2000). Слід врахувати, що смартфон є компактним приладом, наділеним різноманітними функціями як комп’ютера, так і цифрового засобу отримання і передачі інформації, тому особливо корисним може бути при огляді місця пригоди, при проведенні експрес-дослідження поза межами моргу чи судово-медичної лабораторії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ СМАРТФОНІВ І КОМУНІКАТОРІВ В СУДОВО-МЕДИЧНІЙ ЕКСПЕРТИЗІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок