Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ ОПТИМІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ ОПОРЯДЖЕННЯ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ ОПТИМІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ ОПОРЯДЖЕННЯ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

Назва:
МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ ОПТИМІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ ОПОРЯДЖЕННЯ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,00 KB
Завантажень:
459
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТУЛУЧЕНКО ГАЛИНА ЯКІВНА
УДК 681.3:518.5
МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ ОПТИМІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ
ОПОРЯДЖЕННЯ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ
05.13.06. – Автоматизовані системи управління та
прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат фізико-математичних наук, доцент Крючковський Віктор Володимирович, Херсонський державний технічний університет, завідувач кафедри вищої математики.
Офіційні опоненти:
Доктор технічних наук, професор Храпливий Анатолій Петрович, Херсонський державний технічний університет, завідувач кафедри автоматизації виробничих процесів.
Кандидат фізико-математичних наук, доцент Міщенко Віктор Олегович, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, доцент кафедри моделювання та математичного забезпечення ЕОМ.
Провідна установа:
Національний технічний університет України “КПІ”, кафедра технічної кібернетики, Міністерство освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 23 ” лютого 2001 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 67.052.01 в Херсонському державному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон – 8, Бериславське шосе, 24, корп.1, ауд. 223.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Херсонського державного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон – 8, Бериславське шосе, 24, корп.1.
Автореферат розісланий 22 ” січня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради | В.О. Костін
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Рівень розвитку текстильної промисловості, як і будь-якої іншої галузі, в значній мірі визначається шириною залучення останніх досягнень фундаментальних та прикладних наук для розв’язання власних виробничих задач. Використання обчислювальної техніки та створених на її базі автоматизованих систем значно спрощує і якісно змінює шлях до застосування досягнень різних областей науки.
Автоматизовані системи знаходять впровадження на всіх етапах виробництва: від розробки технологій до їх промислової експлуатації. Значне прискорення цього процесу спостерігається після досягнення достатньо високого ступеня розвитку комп’ютерних технологій.
Технологічні процеси опоряджувального виробництва визначаються різноманітністю прийомів обробки текстильних матеріалів, шириною та постійним поновленням асортименту виробів. Тому створення інформаційних технологій, які орієнтовані на розв’язання виробничих задач у текстильній промисловості, потребує в кожному окремому випадку формування спеціального математичного, алгоритмічного, інформаційного та технічного видів забезпечення.
В зв’язку з цим важливо підкреслити, що впровадження засобів автоматизації не може бути здійснено без проведення великої аналітичної роботи, без глибокого вивчення технологічних процесів галузі, принципів організації і управління виробництвом на підприємствах текстильної промисловості. Отже, розробка методів моделювання технологічних процесів, їх автоматичного управління, обробки інформації є актуальною проблемою.
Розробка або вдосконалення текстильної технології складається з низки подовжених за часом етапів: лабораторні дослідження, напіввиробничі випробування, виробничі узгодження. При цьому технологічні процеси становлять собою велику кількість хімічних і фізичних процесів, що взаємно впливають один на одного. Тому задачі оптимізації технологічних режимів в опоряджувальному виробництві є складними і трудомісткими на будь-якому етапі свого розв’язання.
Ефективність їх розв’язання в значній мірі пов’язана з використанням АСУ технологічними процесами та АС технологічної підготовки виробництва. На ринку програмних продуктів України відчувається значний брак спеціалізованого до потреб опоряджувального виробництва програмного забезпечення названих автоматизованих систем.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА АЛГОРИТМИ ОПТИМІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕЖИМІВ ОПОРЯДЖЕННЯ ТЕКСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок