Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВИМ КОМПЛЕКСОМ

ОРГАНІЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВИМ КОМПЛЕКСОМ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВИМ КОМПЛЕКСОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,11 KB
Завантажень:
165
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
КРИВОРУЧКО Іван Митрофанович
УДК. 631.15 : 63.001.8
ОРГАНІЗАЦІЯ
ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВИМ КОМПЛЕКСОМ
Спеціальність 08.02.03. - Організація управління, планування
і регулювання економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ - 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті аграрної економіки УААН.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Кропивко Михайло Федорович,
Національний аграрний університет,
завідувач кафедри інформаційно-
консультаційного обслуговування АПК
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Крисальний Олександр Васильович,
Інститут аграрної економіки УААН,
завідувач відділу
кандидат економічних наук
Лобанов Микола Іванович,
Таврійська державна агротехнічна академія,
директор інформаційно-консультаційного центру
“Агро-Таврія”
Провідна установа: Інститут економічного прогнозування
Національної академії наук України
Захист дисертації відбудеться 20 листопада 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.350.01 в Інституті аграрної економіки УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, конференц-зал, 3-й поверх.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту аграрної економіки УААН.
Автореферат розісланий 17 жовтня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор економічних наук,
професор, член-кореспондент УААН М.Й.Малік


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах трансформації організаційно-правових форм господарювання на селі і створення ринкової інфраструктури існуюча система управління агропромисловим комплексом вже не відповідає новим виробничим відносинам, в основу яких покладено приватну власність на землю і майно. Активізація процесів реформування агропромислового комплексу відповідно до Указу Президента України “Про невідкладні заходи щодо прискорення реформування аграрного сектора економіки” від 3 грудня 1999 року зумовила необхідність прискорення структурної перебудови його системи управління.
Важливими елементами такої перебудови є удосконалення системи інформаційного забезпечення органів управління АПК, сільськогосподарських товаровиробників, інших операторів аграрного ринку, впровадження в їх повсякденну роботу сучасної комп’ютерної техніки та створення в АПК єдиного інформаційного простору, зорієнтованого на забезпечення ефективної діяльності сільськогосподарських товаровиробників у ринкових умовах.
Наукові основи організації управління АПК висвітлені в працях А.Аганбегяна, В.Амбросова, А.Афанасьєва, В.Більського, О.Бугуцького, М.Вітковського, П.Гайдуцького, М.Дем’яненка, Й.Завадського, Ю.Коваленка, О.Крисального, М.Кропивка, І.Лукінова, А.Модіна, В.Месель-Веселяка, П.Саблука, А.Ситника, С.Тивончука, В.Юрчишина, О.Шпичака та інших.
Починаючи з 50 –х років минулого століття для вирішення складних економічних задач почали застосовувати обчислювальну техніку. У дослідженнях, проведених В.Глушковим, А.Німчиновим, Н.Федоренком, В.Міхалевичем, В.Волковичем обґрунтовані теоретичні положення застосування автоматизованих систем в управлінні, розроблені ефективні економіко-математичні моделі економічного планування та прогнозування.
Разом з тим при переході до ринкової економіки питання організації управління АПК вимагають нових підходів і тісно пов’язані з інформаційним забезпеченням управління всіх рівнів. Окремі аспекти цієї проблеми, стосовно умов ринкової економіки, знайшли висвітлення в наукових працях М.Кропивка, Ю.Коваленка, М.Лобанова та інших. Проте системні дослідження проблеми організації інформаційного забезпечення управління АПК за умов ринкової економіки проводились недостатньо. Тому велике наукове і практичне значення проблеми та її специфічність обумовили вибір і актуальність теми, структурну побудову роботи і характер дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УПРАВЛІННЯ АГРОПРОМИСЛОВИМ КОМПЛЕКСОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок