Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДООЧИЩЕННЯ ТА УТИЛІЗАЦІЇ СТІЧНИХ ВОД З ВИКОРИСТАННЯМ ЇХ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДООЧИЩЕННЯ ТА УТИЛІЗАЦІЇ СТІЧНИХ ВОД З ВИКОРИСТАННЯМ ЇХ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДООЧИЩЕННЯ ТА УТИЛІЗАЦІЇ СТІЧНИХ ВОД З ВИКОРИСТАННЯМ ЇХ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,17 KB
Завантажень:
194
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Українська академія аграрних наук
ІНСТИТУТ ГІДРОТЕХНІКИ І МЕЛІОРАЦІЇ
Чорнокозинський Аркадій Васильович
УДК 628.364:628.353.
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДООЧИЩЕННЯ
ТА УТИЛІЗАЦІЇ СТІЧНИХ ВОД З ВИКОРИСТАННЯМ
ЇХ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ
06.01.02 - Сільськогосподарські меліорації
(технічні науки)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті гідротехніки і меліорації
Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
ХОРУЖИЙ Петро Данилович,
Інститут гідротехніки і меліорації УААН,
завідувач відділу водопостачання і каналізації;
Офіційні опоненти доктор технічних наук, професор, заслужений меліоратор України ПИВОВАР Микола Григорович, Інститут гідромеханіки НАН України, завідувач відділу гідродинаміки гідротехнічних споруд;
кандидат технічних наук, професор,
ВАСИЛЕНКО Олексій Анатолійович, Київський
національний університет будівництва і архітектури,
професор кафедри гідравліки і водовідведення.
Провідна установа Київський національний університет ім. Тараса Шевченка,
кафедра гідрогеології та інженерної геології, Міністерство освіти України, м. Київ, вул. Володимирська, 64.
Захист відбудеться “ 25 ” квітня 2001 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.362.01 при Інституті гідротехніки і меліорації УААН за адресою: 03022, Київ-22, вул. Васильківська, 37.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту гідротехніки і меліорації УААН за адресою: 03022, Київ-22, вул. Васильківська, 37.
Автореферат розісланий “ 23 ” березня 2001 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук Топольнік Т.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із можливих і раціональних шляхів комплексного вирішення проблеми охорони водних джерел від забруднення та інтенсифікації сільського господарства є використання стічних вод для поливу сільськогосподарських культур. Внутрішньогрунтове зрошення (ВГЗ) найповніше відповідає санітарно-гігієнічним, агроекономічним та естетичним вимогам, які ставляться до техніки і технології поливу стічними водами.
Всупереч тому, що дослідженнями внутрішньогрунтового зрошення займались багато авторів, до цього часу відсутні чіткі рекомендації щодо конструкцій систем і технології їх будівництва та експлуатації, визначення елементів техніки поливу з урахуванням специфіки, зумовленої використанням різних видів стічних вод, які б гарантували технологічну завершеність конкретного проекту.
Зазначені обставини є одною з головних причин того, що внутрішньогрунтове зрошення стічними водами впроваджується у виробництво вкрай повільно, хоча в умовах становлення ринкових відносин зник дефіцит перспективних для застосування полімерних матеріалів, є можливість механізації будівництва систем, автоматизації процесів управління їх роботою, і в результаті - підвищення надійності техніко-економічних показників.
Отже, є актуальним і важливим проведення комплексних досліджень внутрішньогрунтового зрошення різними видами стічних вод, їх очищення, подачі і розподілу в грунті з урахуванням сучасних досягнень науки, техніки і передового досвіду в цій галузі.
Зв’язок роботи з науковими програмами.
Дисертаційна робота виконувалась відповідно до тематичних планів Української науково-дослідної станції зрошення стічними водами Мінводгоспу України: РН.85.09.05 “Видати технологічні регламенти для проектування систем зрошення з використанням різних видів стічних вод”, 1977-1980 рр., (№ державної реєстрації 79036556); РН 52.01.05 “Створити дослідно-виробничі системи внутрішньогрунтового зрошення з поліетиленовими перфорованими зволожувачами з механізованим укладенням, випробувати і впровадити у виробництво”, 1981-1985 рр., (№ державної реєстрації 042118); РН.52.02.07 “Розробити технологічні процеси внутрішньогрунтового зрошення стічними водами по поліетиленових зволожувачах”, 1986-1990 рр., (№ державної реєстрації 060162).
Участь у виконанні в 1986-1990 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДООЧИЩЕННЯ ТА УТИЛІЗАЦІЇ СТІЧНИХ ВОД З ВИКОРИСТАННЯМ ЇХ В СІЛЬСЬКОМУ ГОСПОДАРСТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок