Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АДАПТИВНІ ПІДХОДИ ЦИФРОВОЇ ОБРОБКИ ДАНИХ МЕТОДАМИ ПСЕВДОІНВЕРСІЇ ТА СТРУКТУРНО-ПАРАМЕТРИЧНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ

АДАПТИВНІ ПІДХОДИ ЦИФРОВОЇ ОБРОБКИ ДАНИХ МЕТОДАМИ ПСЕВДОІНВЕРСІЇ ТА СТРУКТУРНО-ПАРАМЕТРИЧНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ

Назва:
АДАПТИВНІ ПІДХОДИ ЦИФРОВОЇ ОБРОБКИ ДАНИХ МЕТОДАМИ ПСЕВДОІНВЕРСІЇ ТА СТРУКТУРНО-ПАРАМЕТРИЧНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,79 KB
Завантажень:
296
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Швець Ольга Федорівна
УДК 519.6 .87
АДАПТИВНІ ПІДХОДИ ЦИФРОВОЇ ОБРОБКИ ДАНИХ
МЕТОДАМИ ПСЕВДОІНВЕРСІЇ ТА
СТРУКТУРНО-ПАРАМЕТРИЧНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ
01.05.04 системний аналiз i теорiя оптимальних piшень
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Київ – 2006
Дисертацiєю є рукопис.
Робота виконана на кафедрі системного аналізу та теорії прийняття рішень факультету кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник: доктор фізико-математичних наук, професор
КИРИЧЕНКО Микола Федорович,
Інститут кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України, провідний науковий співробітник відділу інтелектуальних систем керування динамічними системами.
Офiцiйнi опоненти:
доктор фізико-математичних наук, професор
БОЙЧУК Олександр Андрійович,
Інститут математики НАН України, провідний науковий співробітник відділу диференціальних рівнянь і теорії коливань;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник
КУДІН Володимир Іванович,
Київський національний університет імені Тараса Шевченка, факультет кібернетики, старший науковий співробітник лабораторії обчислювальних методів в механіці суцільних середовищ.
Провiдна установа: Інститут космічних досліджень НАН та НКА України, відділ системного аналізу та керування, м. Київ.
Захист вiдбудеться “ 18 ” січня  р. о 1400  год. на засiданнi спецiалiзованої вченої ради Д .001.35 Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою:
03127, Київ, пр. Академіка Глушкова, 2, корп.6, ф-т кібернетики, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бiблiотецi Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою:
01033, Київ, вул. Володимирська, 58.
Автореферат розiсланий “15” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спецiалiзованої вченої ради Д 26.001.35 П.М. Зінько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Активний розвиток і впровадження нових засобів зв’язку, телекомунікацій, технологій розпізнавання та класифікації даних, які надходять у реальному часі зумовив ряд математичних та технічних проблем на розв’язання яких зосереджені зусилля багатьох науковців у даний час. Успішне розв’язування таких задач пов’язано з розробкою нових математичних методів представлення, обробки та передачі цифрової інформації. Проблеми розпізнавання і подальшого стиснення та передачі інформації утворюють ланцюжок прикладних задач, що потребують свого розв’язання, причому розроблені алгоритми та методи повинні мати високу швидкодію.
Використання адаптивних алгоритмів при вирішенні задач цифрової обробки інформації дозволяє в динаміці настроювати параметри системи та приймати відповідні рішення про належність даних до того чи іншого класу з подальшим їх представленням у стиснутій формі. Такі алгоритми можна використовувати при розв’язанні задач апроксимації в різних прикладних галузях.
Розробці адаптивних підходів розв’язування різних задач прикладної математики та інформатики присвячено велику кількість робіт як зарубіжних, так і вітчизняних вчених, зокрема A.С.Д. Землякова, В.М. Кунцевича, I.D.G.M.M.Дж. Мелса, K.P.C.В.Ю. Рутковського, Е. Сейджа, В.Г. Сраговича, В.М. Фоміна, А.Л. Фрадкова, Я.З. Ципкіна, І.Б. Ядикіна, В.А. Якубовича та інших.
Математичний апарат структурно-параметричної оптимізації, псевдоінверсії та практичної стійкості застосовувався багатьма науковцями як в нашій країні, так і за її межами. Насамперед, слід відмітити дослідження проведені в роботах Б.М. Бублика, Ф.Г. Гаращенка, М.Ф. Кириченка та їх учнів, які знайшли широке застосування при вирішенні різних прикладних задач.
На сьогодні є актуальною проблема розробки адаптивних методів апроксимації експериментальних даних, які були б основані на нових наукових результатах в галузі структурно-параметричної оптимізації та псевдоінверсії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: АДАПТИВНІ ПІДХОДИ ЦИФРОВОЇ ОБРОБКИ ДАНИХ МЕТОДАМИ ПСЕВДОІНВЕРСІЇ ТА СТРУКТУРНО-ПАРАМЕТРИЧНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок