Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> НЕЛІНІЙНА ДИНАМІКА ПОРТОВИХ ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД

НЕЛІНІЙНА ДИНАМІКА ПОРТОВИХ ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД

Назва:
НЕЛІНІЙНА ДИНАМІКА ПОРТОВИХ ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,23 KB
Завантажень:
124
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ОДЕСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ГРИШИН Андрій Володимирович
УДК 627.33:624.131:539
НЕЛІНІЙНА ДИНАМІКА ПОРТОВИХ
ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД
05.23.01 – “Будівельні конструкції, будівлі та споруди”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктори технічних наук
ОДЕСА 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Одеському національному морському університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор
Яковлєв Петро Іванович
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Городецький Олександр Сергійович, Науково-дослідний
інститут автоматизованих систем в будівництві (НДІАСБ),
заступник директора;
доктор технічних наук, професор
Чихладзе Елгуджа Давидович, Українська державна
академія залізничного транспорту, завідувач кафедри “Будівельна механіка та гідравліка”;
доктор технічних наук, професор
Клованич Сергій Федорович, Одеський національний
морський університет, завідувач кафедри “Інженерні
конструкції та водні дослідження”.
Провідна установа Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, кафедра “Залізобетонні та кам'яні конструкції”, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться 1-го листопада 2005 р. в 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.41.085.01 при Одеській державній академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Одеської державної академії будівництва та архітектури за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
Автореферат розісланий 30-го вересня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Макарова С.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Приблизно дев'яносто відсотків міжконтинентальних перевезень у всьому світі зараз здійснюється морським транспортом. На території України розташовано 18 морських портів, які забезпечують нашій країні високий статус найбільшої морської транзитної держави. У зв'язку з цим виникають підвищені вимоги до надійного забезпечення роботи існуючих і портових споруд, що зараз проектуються. Існуючі розрахункові моделі таких споруд, які розроблені в основному в середині минулого сторіччя і орієнтовані на використання ручного розрахунка, не відображають їхньої дійсної роботи в період будівництва і експлуатації. Так, не враховується спільна взаємодія конструкції, ґрунтового і водного середовища як єдиної динамічної системи, працюючої в умовах складного навантаження. Ці моделі не дозволяють з єдиних позицій реалізувати закладені в нормативних документах дві групи граничних станів по несучій здатності і деформаціям з урахуванням таких реальних властивостей матеріалів як пружність, пластичність та в'язкість, а також виконати основні положення європейських правил геотехнічного проектування. Динамічні впливи, які для деяких споруд є основними, замінюються статичними, що в одних випадках завищує запаси міцності, а в інших, навпаки, приводить до аварій споруд.
Дисертаційна робота направлена на розв'язання важливої державної задачі, пов'язаної з розробкою теоретичних основ і практичних методів ресурсозберігаючого і надійного будівництва нових та реконструкції існуючих гідротехнічних споруд, які забезпечують ефективне функціонування морських портів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Спрямованість роботи зумовлена та безпосередньо пов'язана з держбюджетними науково-дослідними темами: № 0196U014103 “Уточнені моделі і методи розрахунку взаємодії з ґрунтом гідротехнічних споруд підприємств водного транспорту та розробка їх ефективних конструкторсько-технологічних рішень. Розробка нелінійних моделей та визначення їх основних рівнянь для гідротехнічних конструкцій і взаємодіючих з ними ґрунтових підвалин при складному навантажуванні з врахуванням пружнов'язкопластичних властивостей їх матеріалу”; №79078477 “Балки і плити на пружнопластичній основі”; №0103U003592 “Удосконалення суднових конструкцій при значних напруженнях і оптимізація елементів енергетичного обладнання”; №0100U001074 “Розробка уточненого методу розрахунку стійкості укосів воднотранспортних гідротехнічних споруд.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20 Реферат на тему: НЕЛІНІЙНА ДИНАМІКА ПОРТОВИХ ГІДРОТЕХНІЧНИХ СПОРУД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок