Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення ефективності вібропневматичних сепараторів зерна

Підвищення ефективності вібропневматичних сепараторів зерна

Назва:
Підвищення ефективності вібропневматичних сепараторів зерна
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,00 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Українська академія аграрних наук
Національний науковий центр
"Інститут механізації та електрифікації сільського Господарства"
(ННЦ "ІМЕСГ")
Степаненко Сергій Петрович
УДК 631.362.3
Підвищення ефективності
вібропневматичних сепараторів зерна
05.05.11 - машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Глеваха – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" (ННЦ "ІМЕСГ") Української академії аграрних наук
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор, Котов Борис Іванович – Національний науковий центр "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства", головний науковий співробітник лабораторії механізації післязбиральної обробки зерна.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор, Дубровін Валерій Олександрович – директор НДІ екобіотехнологій та біотехніки Національного аграрного університету.
кандидат технічних наук, Васильковський Олексій Михайлович – доцент кафедри сільськогосподарського машинобудування Кіровоградського національного технічного університету.
Захист відбудеться ”28” травня 2008 року о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.358.01 в Національному науковому центрі "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" за адресою: 08631, Київська обл., Васильківський р-н, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11, кімн. 613.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного наукового центру "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" за адресою: 08631, Київська обл., Васильківський р-н, смт. Глеваха, вул. Вокзальна, 11, кімн. 205.
Автореферат розісланий ” 22 ” квітня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради С.П. Москаленко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з найважливіших технологічних операцій післязбиральної обробки зерна є сепарація. Аналіз існуючих способів сепарації і технічних засобів, які їх реалізують, свідчить, що наявне обладнання за своїми технологічними характеристиками: продуктивністю, ефективністю, енергоматеріалоємністю та надійністю не відповідає сучасним вимогам виробництва зерна і його переробки в умовах господарств.
Можливості підвищення продуктивності і ефективності найбільш розповсюджених – плоскорешітних вібросепараторів практично вичерпано. Збільшення пропускної здатності машин відбувається, як правило, шляхом збільшення поверхні решіт, що призводить до невиправданого підвищення матеріало- і енергоємності робочих органів.
Незважаючи на значну кількість теоретичних і експериментальних досліджень процесів сепарації зерна, присвячених проблемі інтенсифікації розділення зернових сумішей, можливості підвищення техніко-технологічної ефективності зерносепараторів, ще не вичерпано.
Одним з радикальних методів підвищення продуктивності віброрешітних машин при збереженні, або підвищенні якості процесу, може бути збільшення питомого навантаження на решітну поверхню. Але для цього необхідно вирішити задачу підвищення просіювання системи «зерновий шар – решето».
Дисертаційна робота спрямована на вирішення задач удосконалення процесів віброрешітної сепарації на прикладі плоскорешітної машини. Тому дослідження в цьому напрямку залишаються актуальними і перспективними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась у відповідності з програмами і планами науково-дослідних робіт ННЦ “ІМЕСГ”: за темою – “Розробити енерго- та ресурсоощадні технології та комплекси машин для вирощування, збирання, післязбиральної обробки та зберігання врожаю зернових і зернобобових культур, насінників трав, кукурудзи, соняшнику, сої”; проектами: 02.04.02.Ф – “Розробити науково-технічні основи підвищення ефективності післязбиральної обробки і зберігання зерна і насіння та обґрунтувати ресурсозберігаючі технологічні процеси і низьковитратні, багатофункціональні агрегати і комплекси машин для доробки зерна у господарствах” (№ ДР U000230), та 40.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Підвищення ефективності вібропневматичних сепараторів зерна

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок