Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Двоетапне формування заднього проходу при захворюванні на рак прямої кишки

Двоетапне формування заднього проходу при захворюванні на рак прямої кишки

Назва:
Двоетапне формування заднього проходу при захворюванні на рак прямої кишки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,57 KB
Завантажень:
152
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Міністерство охорони здоров’я України
Донецький державний медичний університет
ім.М.Горького
Совпель Олег Володимирович
УДК 616 - 006 - 089 : 616 - 091
Двоетапне формування заднього проходу при
захворюванні на рак прямої кишки
14.01.07 – онкологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Донецьк, 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному медичному університеті ім.М.Горького МОЗ України.
Науковий керівник: доктор медичних наук доцент Семикоз Наталія Григоріївна, Донецький державний медичний університет ім.М.Горького, доцент кафедри онкології, променевих методів діагностики та лікуваня.
Офіційні опоненти:
1.
Доктор медичних наук професор Коссе Валентин Анатолійович, Дніпропетровська державна медична академія, професор кафедри онкології.
2.
Доктор медичних наук професор Міміношвілі Омарі Ісидорович, Донецький державний медичний університет, професор кафедри госпітальної хірургії та комбустіології.
Провідна установа: Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка, кафедра онкології, МОЗ України, м. Київ.
Захист відбудеться “23” жовтня 2002 року о 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.600.01 у Донецькому державному медичному університеті ім.М.Горького за адресою: 83003, м.Донецьк, пр.Ілліча, 16.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного медичного університету ім.М.Горького за адресою: 83003, м.Донецьк, пр.Ілліча, 16.
Автореферат розісланий “21” вересня 2002р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Солдак І.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. До нинішнього часу рак прямої кишки залишається однією з найпоширеніших форм злоякісних новоутворень в Україні і в багатьох країнах світу (Аксель Е.М., 1996). У структурі онкозахворюваності рак прямої кишки посідає 5-6 місце і складає 16,7 випадків на 100 тис. населення. Статистика останніх років свідчить про значний ріст захворюваності, при цьому приріст її перевищує усі інші форми злоякісних новоутворень органів травлення (Чиссов В.И. ,1995).
Основним методом лікування раку прямої кишки, як і колись, є хірургічний (Кныш В.И., 1981., Масляк В.М., 1996). Беручи до уваги, що у 70-80% уперше виявлених хворих на рак прямої кишки захворювання діагностують у III-1V стадії, треба визнати необхідність розроблення й удосконалення не лише хірургічних, але також комбінованих і комплексних методів лікування, при цьому автори застосовують різні методики хіміопроменевого лікування і доповнюють їх різними модифікаторами (НВЧ, гіперглікемія, гіпоокси-радіотерапія і т.і.), що дозволяє значно покращити віддалені результати лікування.
У зв’язку із збільшенням кількості хворих на рак прямої кишки, пролікованих спеціальними методами, стають актуальними питання про якість життя, трудову і соціальну реабілітацію цієї категорії хворих. Сучасна стратегія спрямована на виконання сфінктерозберігаючих операцій, для покращання якості життя хворих та їх соціальну реабілітацію, не порушуючи принципів онкологічного радикалізму. Останніми роками для розв’язання цієї складної проблеми багато провідних центрів СНД і дальнього зарубіжжя розширили показання до сфінктерозберігаючих операцій, питома вага яких складає від 65% до 90% (Бондарь Г.В., 1996, Правосудов И.В., 1997).
Вибір методу оперативного втручання залежить від багатьох факторів, провідним серед яких вважається відстань від періанальної шкіри до нижнього полюса пухлини. Згідно з літературними даними, при локалізації пухлини у ректосигмоїдному та верхньоампулярному відділах більшість онкологів виконують внутрішньочеревну резекцію прямої кишки або операції типу Дюамеля (проксимальні резекції прямої кишки); при локалізації пухлини у середньоампулярному відділі частіше виконується черевно-анальна резекція; при локалізації пухлини у нижньоампулярному відділі рекомендують виконувати черевно-промежинну екстирпацію. Роботи деяких останніх років вказали на можливість застосування черевноанальної резекції при захворюванні на рак нижніх відділів прямої кишки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Двоетапне формування заднього проходу при захворюванні на рак прямої кишки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок