Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПОДАТКУВАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ ТА ЙОГО ОПТИМІЗАЦІЯ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ

ОПОДАТКУВАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ ТА ЙОГО ОПТИМІЗАЦІЯ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ОПОДАТКУВАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ ТА ЙОГО ОПТИМІЗАЦІЯ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,70 KB
Завантажень:
468
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

САДОВЕНКО МАРИНА МИХАЙЛІВНА
УДК 336.226. 12
ОПОДАТКУВАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ
ТА ЙОГО ОПТИМІЗАЦІЯ
В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.04.01 – Фінанси, грошовий обіг і кредит
 
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі фінансів Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Циганов Сергій Андрійович,
Інститут міжнародних відносин
Київського національного
університету ім.Тараса Шевченко
доцент кафедри міжнародних
валютно-кредитних відносин
Офіційні опоненти: доктор економічних наук,
Барановський Олександр Іванович,
Інститут економічного прогнозування НАН України, завідувач відділу досліджень розвитку та регулювання фінансових ринків
кандидат економічних наук, професор, заслужений економіст України,
Данілов Олександр Дмитрович,
Національна академія ДПС України, завідувач кафедри державних фінансів
Провідна установа: Науково-дослідний фінансовий інститут
при Міністерстві фінансів України,
відділ податкової політики та
податкового законодавства
Захист відбудеться “ 28 ” січня 2005 р. о 1 -00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д26.006.02 Київського національного економічного університету за адресою: 03680 м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1. ауд. 201.
Автореферат розіслано “ 28 ” грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, професор Поддєрьогін А.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ринкова трансформація економіки України триває вже більше 10 років. Зміни у перебігу процесів становлення і розвитку нової системи господарювання обумовлюють необхідність перегляду теоретичних підходів до оподаткування прибутку підприємств, пошуку шляхів активізації його впливу на результати фінансово-економічної діяльності підприємств. Податок на прибуток є джерелом формування бюджету, визначає можливості держави у вирішенні задач економічного зростання, розподілу і перерозподілу валового внутрішнього продукту з метою досягнення адекватної структури суспільного виробництва. В цих умовах оптимізація оподаткування прибутку підприємств стає підґрунтям для розв’язання складних питань узгодження інтересів держави і суб’єктів господарювання, синхронізації мікро- та макроекономічних перетворень.
Теоретичні та прикладні аспекти проблеми удосконалення оподаткування завжди привертали увагу науковців і фахівців, які намагалися знайти найбільш ефективні підходи до її вирішення.
Вагомий внесок у становлення теоретичних основ оподаткування зробили А.Сміт, Д.Рікардо, У.Джевонс, К.Менгер, Л.Вальрас, А.Маршал, В.Парето, А.Пігу, А.Лаффер, М.Фрідмен.
Серед найбільш суттєвих розробок теоретичної основи системи оподаткування українськими вченими слід назвати праці В.Л.Андрущенка, М.І Бадиди, О.І.Барановського, Б.М.Бордюка, В.М.Братішка, С.А.Буковинського, З.С.Варналія, О.Д.Василика, В.І.Грушко, А.І.Даниленка, О.Д.Данілова, В.М.Литвина, О.В.Нідзельської, С.В.Онишко, В.М.Опаріна, О.М.Пилипченка, А.М.Поддєрьогіна, Д.В.Полозенка, О.С.Редькіна, А.М.Соколовської, М.І.Сивульського, І.Г.Ткачука, В.М.Федосова та інших.
В працях вчених-економістів глибоко досліджено теоретичні аспекти проблеми оподаткування, особливості їх реалізації в специфічних умовах ринкової трансформації економіки, а саме: економічна сутність податку на прибуток, його роль та місце в податковій системі. Водночас у фаховій літературі не обґрунтовано питання оптимізації фінансових взаємовідносин держави з суб’єктами господарювання з приводу оподаткування прибутку підприємств, що негативно позначається на процесі удосконалення податкової системи в цілому, регулюванні і стимулюванні розвитку підприємництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОПОДАТКУВАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ ТА ЙОГО ОПТИМІЗАЦІЯ В УМОВАХ ПЕРЕХІДНОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок