Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДЕЛЬТАМЕТРИНУ У ФОРМІ ДЕЦИС ФОРТЕ

ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДЕЛЬТАМЕТРИНУ У ФОРМІ ДЕЦИС ФОРТЕ

Назва:
ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДЕЛЬТАМЕТРИНУ У ФОРМІ ДЕЦИС ФОРТЕ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,74 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР
”ІНСТИТУТ ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНОЇ І КЛІНІЧНОЇ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ”
ЯРОШЕНКО МАРГАРИТА ОЛЕГІВНА
УДК 619:615.9:632.95
ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДЕЛЬТАМЕТРИНУ
У ФОРМІ ДЕЦИС ФОРТЕ
16.00.04 – ветеринарна фармакологія та токсикологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата ветеринарних наук
Харків – 2007Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному науковому центрі “Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини”.
Наукові керівники: | доктор ветеринарних наук Шуляк Василь Дмитрович;
доктор ветеринарних наук, старший науковий співробітник Куцан Олександр Тихонович,
ННЦ „Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини”,
заступник директора з наукової роботи і міжнародних відносин, завідувач лабораторії безпеки та якості сільськогосподарської продукції
Офіційні опоненти: |
доктор ветеринарних наук, професор, академік УААН
Хмельницький Григорій Олександрович,
Національний аграрний університет,
директор НДІ здоров’я тварин;
доктор ветеринарних наук, професор
Гуфрій Дмитро Федорович,
Львівська національна академія ветеринарної медицини ім. С.З. Ґжицького, завідувач кафедри фармакології та токсикології.
Провідна установа – | Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок, відділ фармакології і імунології,
Міністерство аграрної політики України, м. Львів.
Захист відбудеться “ 12 ” червня 2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.359.01 в ННЦ “Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини” за адресою: 61023, м. Харків, вул. Пушкінська, 83.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ННЦ “Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини” за адресою: 61023, м. Харків, вул. Пушкінська, 83.
Автореферат розісланий “ 7 ” травня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
доктор ветеринарних наук, професор _____________ Бабкін А.Ф.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
 
Актуальність теми. В умовах подальшої інтенсифікації сільського господарства невід'ємним складником технології обробки культурних рослин і підвищення продуктивності тваринництва є їх захист від шкідливих членистоногих (Ткачов А.В., 2004). Проте, з позитивною характеристикою використання пестицидів є й певні негативні наслідки їх широкого та науково необґрунтованого застосування. Це, передусім, здатність зберігатися протягом тривалого часу в навколишньому середовищі, накопичуватися в кормах та продуктах харчування. Використання пестицидів у обробках на значних територіях призводить до їх розповсюдження у ґрунті, водоймищах, рослинах, що створює реальні умови для проникнення цих речовин до організму тварин і людини (Мартиненко В.І., Промоненков В.К., Кукаленко С.С. та ін., 1992; Клісенко М.А., Демченко В.Ф., Макарчук Т.Л.,1999; Малинін О.О., Хмельницький Г.О., Куцан О.Т., 2002).
Піретроїдні інсектициди  препарати, які широко застосовуються як у рослинництві, так і у ветеринарній медицині. Відомо, що ці пестициди мають низький рівень кумуляції, незначні тератогенні, мутагенні, ембріотоксичні, бластомогенні та не встановлені канцерогенні властивості (Бредбері С.П., Коупс Дж. Р., 1993; Шепельська Н.Р.,1999).
З одного боку, ці сполуки відносно швидко руйнуються у навколишньому середовищі, особливо під впливом сонячного проміння, що характеризує низьку вірогідність забруднення ними довкілля, а з другого боку – ця властивість обумовлює їх недостатню експозицію під час обробки об'єктів (Андрєєв Л.М., Перлова Т.Г., Промоненков В.К., 1992).
Поява на ринку пестицидів значної кількості різних форм препаратів з діючою речовиною (д.р.) дельтаметрином потребує більш глибокого вивчення їх токсикологічних характеристик щодо біологічних об'єктів.
Децис форте 12,5к.е. – синтетичний піретроїд третього покоління, у якому збережена стереохімія ефіру циклопропанкарбонової кислоти початкового піретрину І, а спиртова та кислотна частини сполуки представлені L-ціано-3-феноксибензильною групою та дибромвініловою в боковому ланцюзі цис-положення (Deltamethrin, IARC Summary and Evaluation, 1997).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17 Реферат на тему: ТОКСИКОЛОГІЧНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДЕЛЬТАМЕТРИНУ У ФОРМІ ДЕЦИС ФОРТЕ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок