Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА МОЛОКА НА ОСНОВІ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

ПІДВИЩЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА МОЛОКА НА ОСНОВІ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА МОЛОКА НА ОСНОВІ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,63 KB
Завантажень:
57
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені В.В. ДОКУЧАЄВА
МАЙСТРО РУСЛАНА ГРИГОРІВНА
УДК 631.14:636.2.034:330.322
ПІДВИЩЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА МОЛОКА НА ОСНОВІ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ
Спеціальність 08.07.02 – Економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2006
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Інституті тваринництва Української академії аграрних наук
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Андрусенко Григорій Олександрович
Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України,
завідувач кафедри економічної політики
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН,
Амбросов Володимир Якович,
Харківський національний технічний університет
сільського господарства ім. П. Василенка,
завідувач кафедри обліку та аудиту;
кандидат економічних наук, професор,
Горкавий Володимир Кузьмич,
Харківський національний аграрний університет
ім. В.В. Докучаєва, завідувач кафедри статистики та
економічного аналізу
Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний університет,
кафедра менеджменту організацій, Міністерство
аграрної політики України
Захист відбудеться “14” червня 2006 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.803.01 в Харківському національному аграрному університеті ім. В.В.Докучаєва за адресою: 62483, м. Харків, п/в “Комуніст-1”, навчальне містечко ХНАУ, корп. 1, ауд. 213.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва за адресою: 62483, м. Харків, п/в “Комуніст-1”, навчальне містечко ХНАУ, корп. 1.
Автореферат розісланий “10” травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В.Македонський


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розвиток сільського господарства України в сучасних умовах характеризується кризовими явищами, які охопили всі сфери виробництва, в тому числі молочне скотарство. Про це свідчить той факт, що в 2004 році загальний обсяг виробництва молока в країні зменшився в порівнянні з 1990 роком на 10,7 млн. т. або на 43,7%, що стало наслідком різкого скорочення поголів'я корів на 52,8%, незважаючи на незначний ріст продуктивності корів на 11,8% до 3202 кг/рік за рахунок приватного сектору. Це призвело до скорочення споживання молока населенням України за період 1990-2004 рр. на 39,4% - до 226 кг на одну особу за рік. При цьому визначальним щодо виходу галузі з кризового стану, відновлення матеріально-pecypcнoгo потенціалу, забезпечення розвитку конкурентоспроможного виробництва є нагальна потреба в умовах обмежених фінансових можливостей сільськогосподарських підприємств в обґрунтуванні напрямків здійснення інвестицій в основний капітал та визначення джерел їх фінансування.
Окремі питання формування і розвитку ринку молока та молочної продукції знайшли своє втілення у наукових працях таких вчених-економістів, як В.І. Бойко, Е.К. Кравцов, В.Н. Зимовець, А.В. Македонський, В.Я. Месель-Веселяк, А.О. Омельяненко, В.В. Радченко, В.Г. Рижков, П.Т. Саблук, В.Й. Шиян, О.М. Шпичак та ін. Дослідженням проблеми розвитку інвестиційного процесу в сільському господарстві в сучасних умовах присвячені наукові праці таких вчених-економістів, як В.Я. Амбросов, П.І. Гайдуцький, А.П. Гайдуцький, М.Я. Дем’яненко, С.І. Зоря, М.І. Кісіль, Г.П. Лайко, І.Г. Кириленко, Г.М. Підлісецький, П.Т. Саблук, М.А. Садиков та ін. В їх публікаціях висвітлюються питання пошуку резервів підвищення економічної ефективності виробництва тваринницької продукції на основі комплексного використання факторів інтенсифікації та впровадження досягнень науково-технічного прогресу шляхом створення привабливого інвестиційного середовища в сільському господарстві та активізації інвестиційних процесів.
Разом з тим, недостатньо вивченими залишаються питання покращення інвестиційного клімату в сільському господарстві в цілому, і молочному скотарстві зокрема, підвищення ефективності капітальних вкладень та активізації інвестиційних процесів в аграрному секторі, в тому числі на регіональному рівні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕКОНОМІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА МОЛОКА НА ОСНОВІ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок