Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ ПОТОКОВИХ ПРОЦЕСІВ НА мережевиХ підприємствАХ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

ОРГАНІЗАЦІЯ ПОТОКОВИХ ПРОЦЕСІВ НА мережевиХ підприємствАХ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ ПОТОКОВИХ ПРОЦЕСІВ НА мережевиХ підприємствАХ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,73 KB
Завантажень:
75
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
УДК 658.7:681.518
ЛОЗІКОВА ГАННА МИКОЛАЇВНА
ОРГАНІЗАЦІЯ ПОТОКОВИХ ПРОЦЕСІВ НА мережевиХ підприємствАХ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(підприємства машинобудівної та металургійної галузей)
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Дубницький Володимир Іванович,
Донецький економіко-гуманітарний
інститут, завідувач кафедри
міжнародної економіки.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, старший науковий співробітник Лепа Роман Миколайович, Інститут економіки промисловості Національної академії наук України, завідувач відділу проблем моделювання економічних систем (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Колодізєва Тетяна Олександрівна, Харківський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри логістики (м. Харків).
Захист відбудеться 4 липня 2008 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради
Д 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного
університету імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 3 червня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої заради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зміни протягом останніх років, що асоціюються з глобальною мережею Internet та електронним бізнесом, виникають з таких явищ, як глобалізація та інтеграція ринків капіталу, спрощення виробничих процесів, трансформація промисловості. Ці зміни відбуваються дуже швидко й упливають на все: змінюється середовище бізнесу, видозмінюється сам бізнес, трансформуються методи та форми управління ним, стають іншими люди, що здійснюють ці зміни.
Серед тенденцій, що характеризують цей процес, слід виділити інформаційну економіку, концепції якої сконцентровані на можливому впливі нових інформаційних і комунікаційних технологій на продуктивність різних секторів економіки. Масована інформатизація суспільства приводить до того, що інформація стає життєво важливим елементом сучасної бізнес-системи. Її можна розглядати як агента координації та управління. Якщо час є головним чинником конкурентоспроможності підприємств, то інформація дає реальну можливість управління фактором часу як новим виробничим фактором, безпосередньо пов'язаним з управлінням потоковими процесами.
Крім того, нові витки глобалізації та інтернаціоналізації приводять до змін форм організацій, підприємств і вимагають нових інструментів їх управління. До найбільш ефективних інструментів організації та управління потоковими процесами належить логістичний інструментарій, що в умовах інформаційної економіки забезпечує уявлення про управління бізнес-процесами в межах складної економічної системи на основі синтезу окремих потоків.
Питанням ефективного управління логістичними процесами в інформаційному просторі України присвячено мало праць. Усі вони носять загальнотеоретичний або вузькоспеціальний характер. На даний час немає праць, які присвячені переходу України до інформаційної економіки, аналізу логістичного менеджменту на підприємствах, що використовують сучасні інформаційні технології, прикладним моделям підвищення ефективності логістичного менеджменту з використанням інформаційних систем. Формування та реалізація нових бізнес-моделей, об'єднання організацій і підприємств для розвитку в єдиних мережах (інформаційних, логістичних тощо) в Україні стримується через недостатнє опрацювання прикладних і теоретичних аспектів застосування універсальної концепції логістики, тому розробка науково-практичних аспектів організації логістичного управління мережевими підприємствами в умовах інформаційної економіки є досить актуальною.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ ПОТОКОВИХ ПРОЦЕСІВ НА мережевиХ підприємствАХ В УМОВАХ ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок