Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИКОРИСТАННЯ ПОБІЧНИХ ПРОДУКТІВ КРОХМАЛЕ-ПАТОКОВОГО ВИРОБНИЦТВА В ГОДІВЛІ МОЛОДНЯКУ СВИНЕЙ

ВИКОРИСТАННЯ ПОБІЧНИХ ПРОДУКТІВ КРОХМАЛЕ-ПАТОКОВОГО ВИРОБНИЦТВА В ГОДІВЛІ МОЛОДНЯКУ СВИНЕЙ

Назва:
ВИКОРИСТАННЯ ПОБІЧНИХ ПРОДУКТІВ КРОХМАЛЕ-ПАТОКОВОГО ВИРОБНИЦТВА В ГОДІВЛІ МОЛОДНЯКУ СВИНЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,26 KB
Завантажень:
362
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ ТВАРИННИЦТВА
Воронін Дмитро Володимирович
УДК 636.4.03+636.4.084.1
ВИКОРИСТАННЯ ПОБІЧНИХ ПРОДУКТІВ КРОХМАЛЕ-ПАТОКОВОГО ВИРОБНИЦТВА В ГОДІВЛІ МОЛОДНЯКУ СВИНЕЙ
06.02.02 – годівля тварин і технологія кормів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Харків – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана
в Дніпропетровському державному аграрному університеті
Міністерства аграрної політики України
Науковий керівник доктор сільськогосподарських наук, професор
Свєженцов Анатолій Іванович
Дніпропетровський державний аграрний університет,
завідувач кафедри годівлі сільськогосподарських тварин
Офіційні опоненти: доктор сільськогосподарських наук, професор
Гноєвий Віктор Іванович,
завідувач лабораторії виробництва кормів,
Інститут тваринництва УААН
кандидат сільськогосподарських наук, доцент
Бондарєв Олексій Іванович, доцент кафедри технології
кормів і годівлі тварин,
Харківська державна зооветеринарна академія
Провідна установа Полтавська державна аграрна академія,
кафедра годівлі сільськогосподарських тварин,
м. Полтава
Захист відбудеться 29.06.2005 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 65.356.02 Інституту тваринництва Української академії аграрних наук за адресою: 62404, м. Харків, п/в Кулиничі, вул. 7-ї Гвардійської Армії, 3.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту тваринництва Української академії аграрних наук (62404, м. Харків, п/в Кулиничі, вул. 7-ї Гвардійської Армії, 3).
Автореферат дисертації розісланий 27.05.2005 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат біологічних наук __________________________________ Проніна В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Проблема раціональної, збалансованої годівлі свиней залишається актуальною, особливо це стосується протеїнового живлення. Адже дефіцит білка в раціонах свиней нерідко сягає 25 – 30 %, що призводить до значного зниження продуктивності. В останній час проблема загострилась в зв'язку із значним скороченням на світових ринках кількості кормів тваринного походження, що, зокрема, пояснюється захворюваннями сільськогосподарських тварин в країнах Європи. У зв'язку з цим ведеться активний пошук джерел кормового протеїну, в тому числі нетрадиційних.
Як показали дослідження співробітників кафедри годівлі сільськогосподарських тварин Дніпропетровського державного аграрного університету, джерелами кормового білка та енергії можуть виступати побічні продукти крохмале-патокового виробництва (ППКПВ):
- сухий кукурудзяний корм (СКК);
- кукурудзяний фосфатидний концентрат (КФК);
- кукурудзяний глютен.
На Верхньодніпровському крохмале-патоковому комбінаті їх накопичується близько 36 – 40 тисяч тонн щорічно. Тобто кількість ППКПВ настільки значна, що проблема їх раціонального використання залишається досить гострою, в тому числі, зважаючи на недостатнє забезпечення тваринництва кормами в регіоні.
Поживні речовини та енергія, які містяться в ППКПВ, можуть представляти значну кормову цінність; в той час як їх порівняно невисока вартість дозволила б суттєво знизити витрати на виробництво продукції тваринництва. Проте, літературні дані про практичне використання цих продуктів у годівлі свиней часто суперечливі, оптимальні дози їх включення в кормосуміші не встановлені, в тому числі в складі типових раціонів свиней стосовно умов Степу України. А між тим, ППКПВ продаються в усі регіони України, хоча достатньо обґрунтованих рекомендацій по їх раціональному використанню свиням до початку наших досліджень не існувало.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась відповідно до плану науково-дослідних робіт кафедри годівлі сільськогосподарських тварин Дніпропетровського державного аграрного університету за тематикою “Використання побічних продуктів крохмале-патокового виробництва в годівлі молодняку свиней” (номер державної реєстраціі – 01040008285).
Мета і задачі досліджень. Мета роботи – визначити ефективність заміни глютену, кукурудзяного фосфатидного концентрату, сухого кукурудзяного корму зерном ячменю в раціонах молодняку свиней.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ ПОБІЧНИХ ПРОДУКТІВ КРОХМАЛЕ-ПАТОКОВОГО ВИРОБНИЦТВА В ГОДІВЛІ МОЛОДНЯКУ СВИНЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок