Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ПРАВ НА ГІДНІСТЬ, ЧЕСТЬ ТА ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ ПРАЦІВНИКІВ МІЛІЦІЇ

ОСОБЛИВОСТІ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ПРАВ НА ГІДНІСТЬ, ЧЕСТЬ ТА ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ ПРАЦІВНИКІВ МІЛІЦІЇ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ПРАВ НА ГІДНІСТЬ, ЧЕСТЬ ТА ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ ПРАЦІВНИКІВ МІЛІЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,88 KB
Завантажень:
428
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ
Синєгубов Олег Васильович
 
УДК 347.121.2
ОСОБЛИВОСТІ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ПРАВ
НА ГІДНІСТЬ, ЧЕСТЬ ТА ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ
ПРАЦІВНИКІВ МІЛІЦІЇ
Спеціальність 12.00.03 – цивільне право і цивільний процес, сімейне право, міжнародне приватне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Харків – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі цивільного права та процесу Харківського національного університету внутрішніх справ, Міністерство внутрішніх справ України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор,
академік Академії правових наук України,
Бандурка Олександр Маркович,
Київський міжнародний університет,
радник-наставник.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор,
Бервено Сергій Миколайович,
Харківський національний університет
ім. В.Н. Каразіна,
професор кафедри цивільно-правових дисциплін;
кандидат юридичних наук, доцент,
Красицька Лариса Василівна,
Донецький національний університет,
доцент кафедри цивільного права та процесу.
Захист відбудеться “23” квітня 2008 р. о “13.00“ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .700.02 Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50-річча СРСР, 27.
З дисертацією можна ознайомитись в науковій бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ за адресою: 61080, м. Харків, проспект 50-річча СРСР, 27.
Автореферат розісланий 23.03.2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Є. Кириченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Останні перетворення в соціально-економічному житті України, зміна соціальних цінностей та орієнтирів зумовили вихід у системі суспільних пріоритетів на перше місце людини як особистості. Конституції України визнає вищими соціальними цінностями людину, її життя і здоров’я, честь і гідність, її недоторканість і безпеку. Тобто всі інші блага, у тому числі й матеріальні, знаходяться в ієрархії соціальних пріоритетів нижче і є суспільними благами другого порядку. І саме такий підхід до місця і ролі людини та її внутрішнього (духовного) світу в системі соціальних цінностей відповідає міжнародним стандартам прав людини та зумовлює необхідність їх повного та всебічного регулювання й охорони на галузевому рівні, насамперед нормами цивільного права.
Вирішення завдань із забезпечення реальних гарантій, прав, свобод та законних інтересів громадян покладається саме на державну службу. Державні службовці у соціальній державі мають реалізувати соціальну функцію. Головною сутнісною рисою сучасної державної служби повинен стати пріоритет прав та інтересів особи.
Ці положення мають безпосереднє значення і для діяльності правоохоронних органів, особливе місце серед яких відповідно до обсягу роботи та виконуваних функцій посідають органи внутрішніх справ, визначення та розуміння головного призначення яких за сучасних умов – виконання найважливішого конституційного обов’язку держави: охорона та захист прав і свобод людини, створення безпечних умов життя.
Разом з тим, працівники міліції виступають не тільки як суб’єкти забезпечення життєдіяльності суспільства в цілому та окремих особистостей зокрема. Як і всім громадянам України, працівникам міліції гарантується конституційне право на охорону їх особистих немайнових прав, особливо в процесі їхньої службової діяльності, яка за своїм змістом створює несприятливі для цього умови.
Проблемами цивільно-правового захисту як особистих немайнових прав взагалі, так і прав на гідність, честь та ділову репутацію, зокрема, в різний час займалися такі вчені, як М.М. Агарков, С.С. Алексєєв, С.М. Братусь, М.К. Галянтич, В.П. Грибанов, О.В. Дзера, О.М. Ерделевський, О.С. Іоффе, Л.О. Красавчикова, О.А. Красавчиков, В.А. Кройтор, Н.С. Кузнєцова, Д.Д. Луспеник, М.С. Малеїн, М.М. Малеїна, О.О. Пунда, О.А. Пушкін, З.В. Ромовська, С.О. Сліпченко, Р.О. Стефанчук, К.А. Флейшиць, Р.О. Халфіна, Р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ЦИВІЛЬНО-ПРАВОВОГО ЗАХИСТУ ПРАВ НА ГІДНІСТЬ, ЧЕСТЬ ТА ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ ПРАЦІВНИКІВ МІЛІЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок