Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ МЕНЕДЖЕРА НА ОСНОВІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ МЕНЕДЖЕРА НА ОСНОВІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

Назва:
ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ МЕНЕДЖЕРА НА ОСНОВІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,43 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
Золотарьова Тетяна Миколаївна
УДК 331.015.1 3-80
ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ МЕНЕДЖЕРА
НА ОСНОВІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
Автореферат дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата економічних наук
Донецьк - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькій державній академії управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Брітченко Геннадій Іванович,
Донецький державний університет,
професор кафедри маркетингу
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук Саєнко Григорій Васильович, Луганський педагогічний державний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економіки та менеджменту
кандидат економічних наук Василенко Валерій Миколайович, Інститут економіко-правових досліджень НАН України, завідувач відділу проблем територій зі спеціальним режимом господарювання
Провідна установа -
Східноукраїнський державний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту (м. Луганськ)
 
Захист відбудеться 4 жовтня 2000 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі за адресою: 83017, м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 1 вересня 2000 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Виноградова О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Процеси реорганізації економіки і суспільства, що відбуваються в Україні, вимагають від менеджера прийняття самостійних рішень, вміння самому формулювати проблеми, що стоять перед ним, і вирішувати їх. Таке поставлення питання приводить не тільки до змін у складі мислення, але й впливає на вміння ефективно організувати свою працю та місце праці, використовуючи на робочих місцях можливості нових інформаційних технологій.
Окремі аспекти названої проблеми розглядались в працях Амітана В.Н., Білопольского М.Г., Берсуцького Я.Г., Брітченка Г. І., Брябріна В. М., Вершиніна О. Є., Волкова Є. А.,Герасимчука В.Г., Глушкова В. М., Мескона М.Х., Пятібратова А. П., Саєнко Г.В., Саломатіна М.А., Салиги С.Я., Севрука М. А., Сорської І.В., Швальбе Х., Хершгена Х. та інших. Наукові праці цих та інших вчених послужили теоретичною та методологічною базою дослідження. Однак дослідники, як правило, розглядали загальне спрямування з автоматизації певних функцій менеджера та пропонували прийоми реалізації їх за допомогою засобів обчислювальної техніки. Актуальність цих робіт припадає на кінець 80-х та початок 90-х років. На сьогодні потрібен системний, комплексний аналіз проблеми створення робочих місць менеджера у вигляді методичних рекомендацій щодо організації архітектури автоматизованого робочого місця на підприємстві, організації інформаційно-обчислювальних систем підприємства, намітити основні шляхи удосконалення вже створених робочих місць та систем на базі персонального комп'ютера з урахуванням розвитку нових інформаційних технологій. Потрібен механізм визначення оптимальних витрат на створення та реорганізацію робочих місць, комплексу робіт, що насамперед підлягають автоматизації на комп'ютері, ефективності як робочого місця, так й інформаційно-обчислювальної системи.
Розвиток великого та малого бізнесу в сучасній економіці України сприяє появі численного класу менеджерів різного рангу, тому формування нового мислення та удосконалення організації праці на своєму робочому місці стає актуальним передусім для менеджерів, які до сучасного моменту задають темп та напрямки розвитку суспільства.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження здійснювалось у межах плану науково-дослідницьких робіт Донецької державної академії управління. У 1998 році був прийнятий закон України “Про Національну програму інформатизації”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОЧОГО МІСЦЯ МЕНЕДЖЕРА НА ОСНОВІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок