Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ТА АУДИТ АДМІНІСТРАТИВНИХ ВИТРАТ ГОСПОДАРЮЮЧОГО суб’єкта (НА ПРИКЛАДІ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ)

ОБЛІК ТА АУДИТ АДМІНІСТРАТИВНИХ ВИТРАТ ГОСПОДАРЮЮЧОГО суб’єкта (НА ПРИКЛАДІ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ)

Назва:
ОБЛІК ТА АУДИТ АДМІНІСТРАТИВНИХ ВИТРАТ ГОСПОДАРЮЮЧОГО суб’єкта (НА ПРИКЛАДІ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,90 KB
Завантажень:
313
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Державна академія статистики, обліку та аудиту
ДЕРЖКОМСТАТу УКРАЇНИ
Артюшок Костянтин Андрійович
УДК 657.471.65:657.6
ОБЛІК ТА АУДИТ АДМІНІСТРАТИВНИХ ВИТРАТ
ГОСПОДАРЮЮЧОГО суб’єкта
(НА ПРИКЛАДІ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському національному університету імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Мних Євген Володимирович,
Київський національний
торговельно-економічний університет,
завідувач кафедри фінансового аналізу і контролю
Офіційні опоненти доктор економічних наук, професор
Рудницький Василь Степанович,
Львівська комерційна академія Укоопспілки,
завідувач кафедри аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Бенько Микола Миколайович,
Київський національний
торговельно-економічний університет,
доцент кафедри бухгалтерського обліку
Провідна установа Тернопільська академія народного господарства
Міністерства освіти і науки України,
кафедра бухгалтерського обліку в
промисловості, м. Тернопіль
Захист відбудеться “07 червня 2005 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.870.01 у Державній академії статистики, обліку та аудиту держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, аудиторія 23.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державної академії статистики, обліку та аудиту держкомстату України за адресою: 04107, м. Київ, вул. Підгірна, 1, ауд. 36.
Автореферат розісланий 22 квітня 2005 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук Л. О. Свистун-Золотаренко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах реформування економіки України та здійснення комплексної реформи вітчизняного бухгалтерського обліку важливого значення набуває організація на підприємствах ефективного обліку витрат на основі розробки власної облікової політики, здатної задовольнити потреби всіх ланок управління у релевантній інформації про фінансовий стан та перспективи розвитку підприємства. Розробка такої облікової політики можлива за умови застосування у практичній діяльності підприємств сучасних методів обліку і контролю адміністративних витрат. Актуальності у цьому сенсі набувають дослідницькі роботи, що враховують специфіку кожної окремої галузі національної економіки, мають спрямованість на її технологічні та економічні відмінності.
Дослідження показали, що за 2000-2003 роки мінімальна питома вага адміністративних витрат у сумі операційних витрат лісогосподарських підприємств Рівненської області зросла з 2,8% до 5,67%, з одночасним зростанням максимального значення від 14,86% у 2001 році до 29,01% у 2003 році. За цей же період майже удвічі зросла річна сума адміністративних витрат досліджених лісогосподарських підприємств (з 6730,5 тис. грн. у 2000 р. до 12334,3 тис. грн. у 2003 р.). Постійне зростання суми та питомої ваги адміністративних витрат у загальній сумі витрат лісогосподарських підприємств обумовлює необхідність пошуку оптимальних методик їх обліку та контролю, адаптованих до потреб керівництва та інших користувачів економічної інформації. Вдосконалення бухгалтерського обліку і аудиту адміністративних витрат лісогосподарських підприємств є складовою подальшого вдосконалення процесу управління господарською діяльністю підприємств у ринкових умовах та покращення їх фінансових результатів.
Організацію та розвиток фінансового і управлінського обліку адміністративних витрат, їх аналіз і контроль досліджували у своїх працях вітчизняні і зарубіжні вчені М. Білуха, І. Бланк, О. Бородкін, Ф. Бутинець, С. Голов, З. Гуцайлюк, В. Єфименко, М. Кужельний, В. Лінник, Є. Мних, М. Пушкар, В. Рудницький, В. Сопко, Б. Усач, М. Чумаченко, В. Швець, С. Шкарабан, І. Басманов, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК ТА АУДИТ АДМІНІСТРАТИВНИХ ВИТРАТ ГОСПОДАРЮЮЧОГО суб’єкта (НА ПРИКЛАДІ ЛІСОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок