Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ІНЕРЦІЙНОСТІ СИСТЕМИ АДАПТАЦІЇНА УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СКЛАДАЛЬНОГОВИРОБНИЦТВА

ВПЛИВ ІНЕРЦІЙНОСТІ СИСТЕМИ АДАПТАЦІЇНА УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СКЛАДАЛЬНОГОВИРОБНИЦТВА

Назва:
ВПЛИВ ІНЕРЦІЙНОСТІ СИСТЕМИ АДАПТАЦІЇНА УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СКЛАДАЛЬНОГОВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,44 KB
Завантажень:
182
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЗИНЧЕНКО АНДРІЙ МИХАЙЛОВИЧ
УДК 658.5: 621: 608
ВПЛИВ ІНЕРЦІЙНОСТІ СИСТЕМИ АДАПТАЦІЇ
НА УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СКЛАДАЛЬНОГО
ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 08.06.01 - Економіка підприємства і організація
виробництва
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2001
Дисертацією є рукопис.
Дисертацію виконано у Донбаському гірничо-металургійному інституті Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ).
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Гончаров Валентин Миколайович,
Донбаський гірничо-металургійний інститут
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри технології машинобудування
та високоефективних процесів обробки.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Яковлєв Анатолій Іванович, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економіки і маркетингу (м. Харків);
кандидат економічних наук, доцент Пєкін Андрій Юрійович, Луганський інститут внутрішніх справ Міністерства внутрішніх справ України, доцент кафедри економіко-правових дисциплін (м. Луганськ).
Провідна установа – Донецький державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки (м. Донецьк).
Захист відбудеться 21 червня 2001 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національ-ному університеті за адресою: 91034, Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Східноукраїнського національного університету.
Автореферат розісланий 19 травня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Козаченко Г.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стабілізація економіки України і її подальший розвиток в умовах ринкових відносин можливі за умови створення конкурентоспроможного промислового виробництва. Функціонуючи в умовах ринку, підприємства мають враховувати низку істотних чинників, а саме: конкуренцію, зміну продукції, коливання попиту й пропозиції, розширення і реорганізацію виробництва. У сучасних умовах дедалі більшої ваги набирає чинник конкуренції, який потребує від виробника розширення асортименту продукції, високої готовності до задоволення потреб ринку за її номенклатурою і якістю, зниження витрат на виробництво, забезпечення конкуренто-спроможної ціни продукту.
На більшості промислових підприємств (зокрема машинобудівних, приладобудівних і ін.) кінцевим етапом у технологічному ланцюзі виготов-лення продукції є складання. Саме на етапі складання забезпечуються точнісні й інші якісні показники виробу, що практично цілком визначають його конкурентоспроможність. Своєчасне й адекватне реагування складального виробництва на вплив ринкових чинників можливе тільки за наявності на підприємстві ефективної системи адаптації.
В існуючих дослідженнях не знайшли достатнього відображення і послідовного вирішення питання, пов'язані з адаптацією складального виробництва як технологічного етапу, що має найбільшу зону контакту зі сферою споживання і, як наслідок, найбільшу залежність від зовнішніх ринкових чинників. Не сформована теоретична й методична база удосконалення організації складального виробництва з метою створення на підприємстві системи адаптації. Відомо, що вплив ринкових чинників на виробництво має змінний характер. Це підвищує значимість часового складника адаптації й зумовлює необхідність проведення аналізу системних властивостей адаптації, що визначають оперативність і ефективність заходів з адаптації. Крім того, вимагають подальшого вивчення питання, пов'язані з впливом системних властивостей адаптації на процес удосконалення організаційної структури складального виробництва. Вимагають подальших досліджень питання формування стратегії адаптації при складанні виробів і практичній реалізації окремих програм щодо забезпечення ефективності виробництва і підвищення його здатності до адаптації.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ВПЛИВ ІНЕРЦІЙНОСТІ СИСТЕМИ АДАПТАЦІЇНА УДОСКОНАЛЕННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ СКЛАДАЛЬНОГОВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок