Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ КЕРУВАННЯ ДОСТУПОМ В КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖАХ КОРПОРАТИВНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

МОДЕЛІ КЕРУВАННЯ ДОСТУПОМ В КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖАХ КОРПОРАТИВНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

Назва:
МОДЕЛІ КЕРУВАННЯ ДОСТУПОМ В КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖАХ КОРПОРАТИВНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,32 KB
Завантажень:
416
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
 
Мафута Тедді Фортюне Армень
УДК 681.324:621.39
МОДЕЛІ КЕРУВАННЯ ДОСТУПОМ В КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖАХ КОРПОРАТИВНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ
Спеціальність 01.05.02 – Математичне моделювання
та обчислювальні методи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Вінницькому національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Биков Микола Максимович,
Вінницький національний технічний університет,
професор кафедри комп’ютерних систем управління
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Лужецький Володимир Андрійович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри захисту інформації
доктор технічних наук, доцент
Гребеннік Ігор Валерійович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
професор кафедри системотехніки
 
Захист відбудеться “_13_” ___10____ 2007 р. о _930_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 05.052.01 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 95, ГУК, 210.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий “10” 09 2007 р.
 
Вчений секретар
Спецiалiзованої вченої ради С.М. Захарченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У сучасному світі питання отримання оперативної інформації з метою прийняття ефективних рішень у реальному масштабі часу набуло стратегічного значення. Незважаючи на значні результати, одержані багатьма науковими колективами, в розв’язанні проблеми аналізу і синтезу систем передачі інформації, на сьогодні залишається нерозв’язаною значна кількість задач, які виникли в зв’язку з появою корпоративних організацій з територіально розподіленою інфраструктурою. Для таких організацій доцільним є об’єднання підрозділів в єдину інформаційну систему. Прийняття науково обґрунтованих рішень в цьому напрямку базується на математичних моделях корпоративних систем, що і зумовлює актуальність задачі моделювання корпоративних комп’ютерних мереж.
Для корпорації з інфраструктурою, що розвивається, характерним є постійне зростання кількості вузлів (локальних мереж) і під’єднаних до них терміналів (робочих станцій). До того ж на сьогодні інтенсивно розвивається використання мультимедійних застосувань реального часу, що тягне за собою збільшення в каналі передачі інформаційних потоків. Для більш оперативного і раціонального реагування на стрімку зміну ситуації як всередині корпорації, так і в зовнішньому оточенні, актуальною стає розробка методів підвищення ефективності каналу передачі корпоративної інформаційної мережі з урахуванням необхідності запобігання можливим явищам його перевантаження чи недовантаження і з урахуванням поетапного розвитку корпоративної організації. Для цього в дисертації пропонується побудувати канал передачі у вигляді віртуальної кільцевої системи автономного обміну інформацією в рамках глобальної мережі Інтернет з такими принципами функціонування, як циклічність, повторність, пріоритетність, моно- і мультирозподіл часу. Така система в роботі умовно названа звґязуючою ланкою корпоративної інформаційної системи (ЗЛ КІС). Існуючі на сьогодні моделі в недостатній мірі відображають вказані аспекти управління функціонуванням каналу передачі інформації вибраного типу для умов поетапного розвитку корпоративних інформаційних систем (КІС), тому задачі підвищення адекватності математичних моделей управління доступом в комп’ютерних мережах КІС і синтезу на їх основі оптимальних параметрів процесу передачі інформації, які вирішуються в даній дисертації, є в достатній мірі актуальними.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації пов'язана з планом наукових досліджень, які проводилися відповідно до програми ГНТК України 06-09.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МОДЕЛІ КЕРУВАННЯ ДОСТУПОМ В КОМП’ЮТЕРНИХ МЕРЕЖАХ КОРПОРАТИВНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок