Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ (90-І РОКИ ХХ СТОЛІТТЯ)

ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ (90-І РОКИ ХХ СТОЛІТТЯ)

Назва:
ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ (90-І РОКИ ХХ СТОЛІТТЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,29 KB
Завантажень:
53
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний педагогічний університет
імені М.П. Драгоманова
ЯЦИШИН Наталія Пилипівна
УДК 371.126 (410)«19»
ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ
(90-І РОКИ ХХ СТОЛІТТЯ)
13.00.01- Теорія та історія педагогіки
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
КИЇВ -1998
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі іноземних мов гуманітарних дисциплін Волинського державного університету імені Лесі Українки, Міністерство освіти України.
Науковий керівник - кандидат педагогічних наук, професор Шкурко Іван Іванович,
Державна академія керівних кадрів освіти, проректор
Офіційні опоненти: - доктор педагогічних наук, професор
Кичук Надія Василівна,
Ізмаїлський державний педагогічний інститут, декан факультету підготовки вчителів початкових класів;
- кандидат педагогічних наук, старший
науковий співробітник
Пуховська Людмила Прокопівна,
Інститут педагогіки і психології професійної освіти АПН України,
старший науковий співробітник
лабораторії педагогічної освіти
Провідна установа - Київський університет імені Тараса Шевченка, кафедра педагогіки, Міністерство освіти України, м. Київ.
 
Захист відбудеться “24” листопада 1998 р. о 1430 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.01 в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова (252601, м. Київ, вул. Пирогова,9).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (252601, м. Київ, вул. Пирогова,9).
Автореферат розісланий “8” жовтня 1998 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Рудницька О.П.
Загальна характеристика дослідження
Україна сьогодні вийшла на новий етап утвердження незалежності - етап конструктивної роботи. У зв’язку з цим актуальності набувають питання гуманітарної освіти, і, зокрема, підготовки вчительських кадрів. Однією з найважливіших проблем перехідного періоду є поліпшення якості професійної підготовки фахівців, забезпечення її всебічного розвитку, єдності національного і загальнокультурного компонентів. У зв’язку з цим істотне значення мають відродження, оновлення і вдосконалення підготовки вчителів і викладачів, урахування і ефективне застосування вітчизняного педагогічного спадку й досвіду, а також інноваційної практики педагогічної освіти розвинених країн світу. Значний інтерес, відповідно, становить і організація педагогічної освіти у Великій Британії з її багатовіковими традиціями.
Актуальність та доцільність дослідження визначається цілим рядом обставин. Перед педагогічною системою України гостро постало питання вдосконалення підготовки педагогічних кадрів. Поряд з використанням усього кращого з вітчизняної педагогічної спадщини, важливого значення набуває і запозичення та впровадження сучасних передових зарубіжних інноваційних педагогічних технологій, зокрема британських. Поєднання надбань педагогічної науки і закордонного досвіду, удосконалення власних знахідок і запозичення вдалих інновацій ми вважаємо перспективним шляхом для успішного оновлення усієї системи підготовки вчителів України. Спеціальне науково-обгрунтоване порівняльне дослідження, проведене за визначеними критеріями та методикою, дасть відповідь на конкретні питання організації, змісту і побудови навчального процесу.
Об’єктом дослідження є система педагогічної освіти Великої Британії у 90-і роки ХХ століття. Проаналізовано становлення і розвиток системи підготовки вчительських кадрів Великої Британії з моменту її зародження до сьогодення; висвітлено роль державного регулювання процесу підготовки вчителів; показано інноваційні форми освіти Великої Британії на сучасному етапі її розвитку.
Предметом дослідження визначено розвиток і удосконалення професійно-педагогічної підготовки вчителів у Великій Британії ( 90-і роки ХХ століття).
Мета дослідження - комплексна наукова розробка проблеми професійно-педагогічної підготовки вчителів у Великій Британії (90-і роки ХХ століття).
Важливість проблеми на даному етапі для вітчизняної педагогіки спонукає до систематизації досвіду підготовки вчителів у Великій Британії (як і інших зарубіжних країн) з метою використання високопродуктивних і якісних методів навчання в практиці вищої школи України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПРОФЕСІЙНО-ПЕДАГОГІЧНА ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ У ВЕЛИКІЙ БРИТАНІЇ (90-І РОКИ ХХ СТОЛІТТЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок