Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБЛЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ ІМПУЛЬСНОГО ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНОГО СПОСОБУ ОБРОБЛЕННЯ СИРОВИНИ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ

РОЗРОБЛЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ ІМПУЛЬСНОГО ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНОГО СПОСОБУ ОБРОБЛЕННЯ СИРОВИНИ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ

Назва:
РОЗРОБЛЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ ІМПУЛЬСНОГО ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНОГО СПОСОБУ ОБРОБЛЕННЯ СИРОВИНИ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,40 KB
Завантажень:
8
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
МАРИНІН АНДРІЙ ІВАНОВИЧ
УДК 621.7.044.4: 664.1/663.941
РОЗРОБЛЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ ІМПУЛЬСНОГО ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНОГО СПОСОБУ ОБРОБЛЕННЯ СИРОВИНИ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ
Спеціальність: 05.18.12 – процеси й обладнання харчових, мікробіологічних і фармацевтичних виробництв
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті харчових технологій Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Дашковський Юрій Олександрович,
Національний університет харчових технологій, завідувач проблемної науково-дослідної лабораторії
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Соколенко Анатолій Іванович,
Національний університет харчових технологій, завідувач кафедри технічної механіки і пакувальної техніки
кандидат технічних наук, доцент
Соколов Сергій Анатолійович,
Донецький національний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, доцент кафедри загальноінженерних дисциплін,
заступник директора Інституту харчових виробництв Донецького національного університету економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського
Захист відбудеться “26” грудня 2007 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.058.02 Національного університету харчових технологій за адресою:
01033 м. Київ, вул. Володимирська, 68, аудиторія А - 311.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою:
01033 м. Київ, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий „26„ листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., Л.О. Кривопляс-Володіна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний розвиток харчової промисловості України ставить дедалі жорсткіші умови до якості готової продукції, її асортименту, зниження втрат сировини та енергоресурсів. Одним з актуальних питань сьогодення є розроблення енергоощадних мало-відходних процесів перероблення сировини на кінцевий продукт за рахунок впровадження нових способів інтенсифікації технологічних процесів.
Основною проблемою традиційних способів оброблення рослинної сировини, яка є одним з основних об’єктів перероблення в харчовій, фармацевтичній, мікробіологічної, хімічній та інших галузях народного господарства, є недостатньо висока ефективність та глибина перероблення.
Нині, перспективним напрямом у розробленні нових процесів харчових виробництв є застосування електрофізичних методів оброблення. Особливий інтерес викликає високовольтний імпульсний розряд у рідині, наслідком дії якого є електрогідравлічний ефект, який за рахунок введення порцій енергії в імпульсному режимі перетворює її на механічну без додаткових проміжних ланок. Суть цього способу полягає у здійсненні всередині об’єму рідини спеціально сформованого імпульсного електричного (іскрового, кистьового чи інших форм) розряду, який сприяє утворенню високих гідравлічних тисків, що здатні виконувати корисну механічну роботу та супроводжується комплексом фізичних і хімічних явищ.
Дослідження електрогідравлічного ефекту та застосування його для оброблення рослинної сировини дасть змогу отримати продукти та напівпродукти з покращеними фізико-хімічними властивостями й підвищити ефективність існуючих процесів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження проводились відповідно до Держбюджетних тематик науково-дослідних робіт НУХТ: “Розроблення технологій одержання харчових продуктів та напівпродуктів із застосуванням електро-гідравлічного ефекту” № 0101U000451; „Застосування енергетичних полів для розроблення нових і удосконалення існуючих процесів і технологій перероблення харчової сировини” № 0103U001131.
Автор брав особисту участь у проведенні експериментальних досліджень та виробничих випробовуваннях, аналізі отриманих результатів.
Мета і завдання досліджень. Метою роботи є наукове обґрунтування та розроблення способу імпульсного високовольтного електрогідравлічного оброблення (ЕГО) різних харчових середовищ: сокостружкової суміші та дифузійного соку бурякоцукрового виробництва, суспензії цикорію.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБЛЕННЯ ТА ЗАСТОСУВАННЯ ІМПУЛЬСНОГО ЕЛЕКТРОГІДРАВЛІЧНОГО СПОСОБУ ОБРОБЛЕННЯ СИРОВИНИ РОСЛИННОГО ПОХОДЖЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок