Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ У МОЛОКОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК

ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ У МОЛОКОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК

Назва:
ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ У МОЛОКОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,78 KB
Завантажень:
105
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ АГРОЕКОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЛЕВЕЦЬ Володимира Богданівна
УДК 338.1:631.16:636.087.6
ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ У МОЛОКОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК
Спеціальність 08.07.02 – економіка
сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Житомир-2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Львівському державному аграрному університеті.
Науковий керівник : доктор економічних наук, професор,
Гарасим Петро Миколайович,
Львівський державний аграрний університет
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
член-кореспондент УААН
Амбросов Володимир Якович,
Харківське відділення Інституту аграрної економіки
УААН, завідувач відділенням
 
кандидат економічних наук , доцент
Дема Дмитро Іванович ,
Державний агроекологічний університет
(м. Житомир),
завідувач кафедри фінансів і аудиту
Провідна установа: Національний аграрний університет
Кабінету Міністрів України,
кафедра економіки , м. Київ.
Захист дисертації відбудеться 14 вересня 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 14.083.02 в Державному агроекологічному університеті Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, вул. Старий бульвар 7, ауд. 55.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державного агроекологічного університету Міністерства аграрної політики України за адресою: 10008, м. Житомир, вул. Старий бульвар 7.
Автореферат розісланий “____” серпня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент Якобчук В.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкових відносин головним критерієм оцінки ефективності діяльності підприємств є їх прибутковість і рентабельність. Досягненню їх високого рівня сприяє глибоке економічне дослідження формування фінансових результатів діяльності, як основи прийняття виважених рішень щодо їх економічного регулювання, впливу низки чинників, які формують такі результати. Традиційні методологія і методика оцінки ефективності виробництва орієнтовані, в першу чергу, на валові показники, а проблема формування фінансових результатів при цьому залишається другорядною, а отже в сучасних умовах потребує вирішення. Оскільки прибутковість підприємств залежить не тільки від валових показників виробництва, то економічне дослідження фінансових результатів повинно надати інформацію про кількісний і якісний вплив на них не тільки економіко-організаційних і технологічних чинників, які формуються безпосередньо на підприємстві, але й зовнішніх: кон’юнктури, цінової і податкової політики, паритетності взаємовідносин з виробниками сировини.
Окремі аспекти проблеми формування фінансових результатів на підприємствах молокопродуктового підкомплексу досліджувались у працях вчених-економістів Х. Андерсена, К. Друрі, Б.Нідзла, Д.Кондуела, Б. Валуєва, З. Гуцайлюка, В. Линника, Є. Мниха, Р. Тринька, С. Шкарабана та ін. Прибутковість виробництва молока та молокопродукції досліджували П.Березівський, П. Гарасим, В. Зимовець, О. Шпичак та ін. Однак комплексне дослідження всіх аспектів проблеми стосовно прибутковості виробництва молока на сільгосппідприємствах і підприємствах із його переробки в умовах дії ринкового механізму не проводилося, що обгрунтовує актуальність теми дисертаційного дослідження.
Саме відсутність цілісного дослідження зазначених аспектів формування фінансових результатів, зокрема у молокопродуктовому підкомплексі, зумовила вибір теми дисертації.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Львівського державного аграрного університету за держбюджетною темою 0100U002332 “Обґрунтування аграрної політики, спрямованої на ринкову трансформацію економіки АПК”.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційного дослідження є обґрунтування рекомендацій щодо поліпшення організації формування показників прибутку і рентабельності на підприємствах молокопродуктового підкомплексу України, які б адекватно відповідали особливостям їх функціонування в умовах ринкової економіки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ У МОЛОКОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ АПК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок