Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТАЛЕВІ ОДНОШАРОВІ ЦИЛІНДРИЧНІ СТЕРЖНЕВІ ПОКРИТТЯ

МЕТАЛЕВІ ОДНОШАРОВІ ЦИЛІНДРИЧНІ СТЕРЖНЕВІ ПОКРИТТЯ

Назва:
МЕТАЛЕВІ ОДНОШАРОВІ ЦИЛІНДРИЧНІ СТЕРЖНЕВІ ПОКРИТТЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,28 KB
Завантажень:
272
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО
УКРАЇНСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ
ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ СТАЛЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ
ІМЕНІ В. М. ШИМАНОВСЬКОГО
Сіянов Олександр Ілліч
УДК 624.074.5
МЕТАЛЕВІ ОДНОШАРОВІ ЦИЛІНДРИЧНІ
СТЕРЖНЕВІ ПОКРИТТЯ
05.23.01 – будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Вінницькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, професор
Свердлов Володимир Деонисович, Вінницький державний технічний університет, завідувач кафедри промислового та цивільного будівництва.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Пічугін Сергій Федорович, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, завідувач кафедри конструкцій з металу, дерева і пластмас;
кандидат технічних наук, професор
Нілов Олексій Олександрович, Київський національний університет будівництва і архітектури, професор кафедри металевих та дерев’яних конструкцій.
Провідна установа: Науково-дослідний інститут будівельних конструкцій, відділ виробничих стаціонарних і мобільних будівель та споруд з металевих конструкцій, Держбуд України, м. Київ.
Захист відбудеться “ 23 ” травня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.857.01 у Відкритому акціонерному товаристві Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В. М. Шимановського за адресою: 02125, м. Київ, просп. Визволителів, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Відкритого акціонерного товариства Український науково-дослідний та проектний інститут сталевих конструкцій імені В. М. Шимановського за адресою: 02125, м. Київ, просп. Визволителів, 1.
Автореферат розісланий “ 16 ” квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук, професор О.І. Оглобля
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одношарові циліндричні стержневі покриття є унікальними просторовими конструкціями, форма яких вирішує важливу в наш час проблему ресурсозбереження. Такі системи мають високі техніко-економічні показники і дозволяють виконувати складання вказаних конструкцій з уніфікованих елементів, що значно зменшує тривалість монтажу. Разом з тим, одношарові циліндричні стержневі покриття великих прольотів розроблені недосконало. Існуючі методи розрахунку таких систем на стійкість мають наближений характер і являються узагальненими для різних форм стержневих оболонок.
Тому актуальною є проблема удосконалення таких систем з метою підвищення їх надійності і ефективності використання в конкретних об’єктах будівництва. Необхідність подальшого теоретичного дослідження викликана також тим, що при збільшенні прольотів система одношарового циліндричного стержневого покриття, як правило, вичерпує несучу здатність шляхом загальної втрати стійкості.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до напрямку 04 “Екологічно чиста енергетика та ресурсозберігаючі технології”, затвердженому Кабінетом міністрів України, а також відповідає тематиці загального плану наукових досліджень, які проводились на кафедрі промислового та цивільного будівництва Вінницького державного технічного університету в період з 1997 по 2001 роки та за темою 65/02 “Удосконалення методів розрахунку та розробка нових конструктивних форм одношарових циліндричних стержневих покрить” (№ держ. реєстрації 0101U000021).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є удосконалення одношарових циліндричних стержневих покрить за рахунок додаткових конструктивних заходів і нових конструктивних рішень вузлів та виявлення закономірностей напружено-деформованого стану і загальної втрати стійкості розглянутих покрить.
Для досягнення поставленої мети потрібно було вирішити такі задачі:
розробити нові конструктивні заходи і нові ефективні вузли;
розробити методику розрахунку загальної стійкості і напружено-деформованого стану конструкції;
експериментально дослідити одношарові циліндричні стержневі покриття як непідкріплені, так і підкріплені конструктивними елементами з метою перевірки теоретичних положень;
виробити практичні рекомендації по впровадженню та раціональному використанню циліндричних покрить.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТАЛЕВІ ОДНОШАРОВІ ЦИЛІНДРИЧНІ СТЕРЖНЕВІ ПОКРИТТЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок