Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ СТВОРЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АКЦІОНЕРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

Загрузка...

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ СТВОРЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АКЦІОНЕРНИХ ПІДПРИЄМСТВ / сторінка 6

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ СТВОРЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АКЦІОНЕРНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,71 KB
Завантажень:
393
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Загрузка...
Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Якщо ж фактичний строк служби значний або
основні фонди мають короткий нормативний строк служби (менше 7 років), то розрахунки слід робити за формулами (3, 4);
n
при нормі дисконту понад 150% незалежно від періоду дисконтування спостерігається рівність результатів розрахунків за формулами (2) і
(3, 4);
n
вартість майна прогресивно зростає при зниженні норми дисконту;
n
зростання вартості майна уповільнюється при значенні норми дисконту понад 60% і тривалості періоду дисконтування понад 5 років.
У процесі експериментальних розрахунків були визначені коригуючі коефіцієнти , які показують ступінь збіжності результатів при обчисленні вартості майна за формулами (2) і (3, 4) і дають змогу спростити розрахунки при використанні формул (3, 4). Розрахунки коефіцієнта виконуються за формулою:
, (7)
Значення даних коефіцієнтів використовуються для розрахунків вартості майна за формулою:
(8)
На основі аналізу розподілу акцій первинної емісії виявлені суттєві недоліки, обумовлені існуючим в Україні порядком акціонування, помилками і прорахунками, допущеними в ході реформування підприємств. Запропонована схема підготовки емітентів до вторинної емісії, яка складається з чотирьох етапів: розроблення бізнес-плану розвитку АТ, підготовки основних інформаційних матеріалів, дослідження ринку і вивчення можливостей інвесторів (вивчення кон’юнктури ринку, факторів, які впливають на оцінку емітента інвесторами, вибору стратегії емісії), організацію розміщення акцій.
Третій розділ дисертації присвячено дослідженню напрямків підвищення ефективності функціонування акціонерних підприємств, створених на базі державних. В роботі встановлено, що низька ефективність функціонування новостворених АТ обумовлена, крім традиційних причин, впливом нових, які виникли у зв’язку з переходом до ринкової економіки. Новими проблемами для підприємств є відсутність замовлень, труднощі з енергозабезпеченям, сировиною, висока дебіторська заборгованість, зниження споживчого попиту, зростання цін і витрат і т.ін.
Обгрунтовано, що в цих умовах для кожного підприємства найважливішим є формування власної ринкової стратегії, яка забезпечила б підготовку підприємства до можливих змін ринкової ситуації і зменшила несприятливий вплив непередбачених факторів.
Аналіз зарубіжного досвіду формування ринкової стратегії підприємства свідчить про те, що вироблені економічною теорією і практикою підходи хоча і містять напрямки діяльності з урахуванням кон’юнктури ринку, однак вони занадто загальні і недостатньо адаптовані до місцевих умов.
На основі вивчення зарубіжного досвіду розроблення маркетингової стратегії, аналізу стану теорії і практики даного питання в Україні, врахування особливостей вітчизняної економіки розроблена програма проведення маркетингових досліджень і визначення стратегії поведінки акціонерних підприємств, яка передбачає поєднання інтересів зовнішніх груп, внутрішніх ресурсів, взаємозалежних завдань і планів для досягнення стратегічної мети. Програма складається з кількох етапів: аналізу факторів, що характеризують зовнішнє середовище, аналізу потенційних можливостей підприємства, дослідження товарної структури ринку, розроблення маркетингової стратегії, складання плану маркетингу.
Враховуючи важливість дослідження впливу зовнішніх і внутрішніх факторів на ринкові можливості підприємства конкретизована їх структура. Зокрема, запропоновано розширити склад економіко-правових та соціальних факторів для більш повного врахування їх впливу на ступінь успіху чи невдачі підприємства в досягненні своїх цілей.
Для реалізації обраних стратегій запропоновано скласти план дій, який містить перелік можливих заходів, вихідну інформацію, її джерела, розрахунок витрат, строки виконання заходів і передбачувані результати. Використовуючи ці планові розробки, працівники маркетингових служб на підприємстві можуть сформулювати аналітичну модель, яка править за організаційний інструмент створення системи забезпечення цільових функцій структурних підрозділів. Аналітична модель дає змогу визначити частку кожного підрозділу і посадових осіб у виконанні накреслених заходів.
Загрузка...

Завантажити цю роботу безкоштовно

Загрузка...
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ СТВОРЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АКЦІОНЕРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок