Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати безкоштовно: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ СТВОРЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АКЦІОНЕРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ СТВОРЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АКЦІОНЕРНИХ ПІДПРИЄМСТВ / сторінка 7

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ СТВОРЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АКЦІОНЕРНИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,71 KB
Завантажень:
393
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 

Важливою частиною маркетингових досліджень є вибір цінової стратегії. В роботі обгрунтована доцільність застосування і порядок розрахунку оптимальної ціни, що дає змогу досягнути максимального прибутку.
Виконані дослідження за запропонованою схемою розробки маркетингової стратегії та плану її реалізації дозволили розробити стратегію поведінки на ринку акціонерного товариства “Дніпродзержинський авторемонтний завод”, створеного на базі державного підприємства.
Встановлено, що однією з причин недостатньої ефективності роботи новостворених акціонерних підприємств є необхідність самостійного виконання ними всіх функцій управління в умовах економічної системи, яка змінилася, і недосконалого господарського механізму. У зв’язку з цим обгрунтована доцільність створення організаційної структури асоціативного типу, заснованої на розмежуванні функцій управління і створенні якісно нових відносин між виробничими структурами.
В дисертації сформульовані принципи і передумови створення такої організаційної структури, її завдання та права, а також функції, які підприємства можуть їй делегувати. Обгрунтована доцільність делегування
цим структурам функцій представництва і координації господарської діяльності, що охоплює питання технічної, маркетингової, зовнішньоекономічної діяльності, охорони навколишнього середовища і соціальної політики.
Одним із складних методичних питань регулювання економічних відносин між організаційними структурами і підприємствами є визначення вартості послуг, що надаються цими структурами, особливо тих, які не піддаються кількісному виміру, зокрема, вартості послуг з координації виробничо-господарської діяльності. Автором запропонований методичний підхід, заснований на визначенні додаткових витрат підприємства на виконання управлінських функцій, делегованих організаційним структурам, за умови, що підприємство буде виконувати їх самостійно.
Для визначення додаткових витрат підприємствам необхідно розрахувати для кожного новоствореного чи діючого підрозділу додаткову чисельність працівників, фонд оплати праці з відрахуваннями, витрати на технічне оснащення, площі (в розмірі орендної плати), оплати за послуги Internet, витрати на відрядження, вартість передплати спеціальної літератури і т.ін. Після розрахунку додаткових витрат підприємств визначається та частина , яку слід перерахувати організаційній структурі для виконання переданих їй функцій. Зацікавленість підприємств досягається тим, що перераховані суми повинні бути меншими за власні витрати у випадку самостійного виконання всіх управлінських функцій.
У висновках викладені найбільш важливі наукові та практичні результати дисертації та рекомендації:
1.
У реформуванні економічних відносин в Україні першочергове значення має розв’язання проблеми власності. Перетворення відносин власності здійснюється, в основному, шляхом створення на базі державних підприємств акціонерних і колективних. Новостворені акціонерні товариства функціонують не досить ефективно.
1.
Обгрунтована структурно-логічна і системно-функціональна побудова власності, взаємозв’язку типів і форм власності.
1.
Систематизовані фактори, зумовлені станом державних підприємств на момент змінення форми власності, що негативно вплинули на функціонування новостворених акціонерних підприємств
1.
Встановлено, що однією з важливих передумов поліпшення механізму створення і наступного функціонування акціонерних підприємств є вдосконалення методики оцінення вартості майна державних підприємств, а також порядку емісії та розподілу акцій.
1.
Обгрунтовані принципові положення щодо вибору методу оцінення майна державних підприємств. Вибір методу оцінення майна базується на тому положенні, що кожен товар має вартість і споживчу вартість.
1.
Запропонована методика визначення вартості майна державних підприємств базується на співставленні результатів оцінення методом капіталізації прибутку з урахуванням фінансового стану підприємства та його балансовою вартістю. Остаточна оцінка вартості майна державного підприємства повинна враховувати вартість земельної ділянки.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ СТВОРЕННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ АКЦІОНЕРНИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок