Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ КОЛЕКТОРІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ НЕУСТАЛЕНИХ ПАРАМЕТРІВ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ КОЛЕКТОРІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ НЕУСТАЛЕНИХ ПАРАМЕТРІВ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ КОЛЕКТОРІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ НЕУСТАЛЕНИХ ПАРАМЕТРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,40 KB
Завантажень:
157
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ
УНІВЕРСИТЕТ
 
Клімченкова Наталія Валеріївна
УДК 621.313.047.2
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ
КОЛЕКТОРІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ НЕУСТАЛЕНИХ ПАРАМЕТРІВ
 
Спеціальність 05.09.01-Електричні машини і апарати
Автореферат
дисертації на здобуття
наукового ступеня кандидата технічних наук
Донецьк – 2001
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донбаській державній машинобудівній академії Міністерства освіти і науки України, м.Краматорськ.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Ковалевський Сергій Вадимович, Донбаська державна машинобудівна академія, завідувач кафедри “Технологія і управління виробництвом”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Ковальов Євген Борисович, Донецький національний технічний університет, професор кафедри “Електромеханіка і теоретичні основи електротехніки” м. Донецьк;
кандидат технічних наук, доцент Овчар Олександр Петрович, Донбаський гірничо-металургійний інститут, доцент кафедри “Електричні машини і апарати” , м. Алчевськ.
Провідна установа: Науково–дослідний, проектно – конструкторський і технологічний інститут важкого електромашинобудування Міністерства промислової політики України (НВО “ЕЛЕКТРОВАЖМАШ”), відділ головного конструктора, м. Харків.
Захист дисертації відбудеться “ 06 " грудня 2001 р. о “ 14 " годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.052.02 Донецького національного технічного університету за адресою: Україна, 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 1-й корпус ДонНТУ, к.201.
 
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 2-й корпус ДонНТУ.
Автореферат розісланий “ 03 " листопада 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
К11.052.02,кандидат технічних
наук, доцент Ларін А.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Виробництво власних потужних електровозів світового рівня, на яке взяла курс Україна, вимагає створення потужних тягових електродвигунів. Підвищення потужності електродвигунів при обмежених габаритах веде до підвищення міри використання матеріалів, вимог до достовірності і точності розрахунку параметрів технологічного процесу. Насамперед це відноситься до технології виготовлення колектора, який складається з різнорідних за матеріалами деталей, що знаходяться при формуваннях в напруженому стані. Процес виготовлення колектора супроводиться зміною технологічних параметрів, тому для його удосконалення необхідний аналіз їх зміни в перехідних режимах, який проводився б ще на стадії розробки технології. Існуюча технологія заснована на розрахунку параметрів сталих режимів і результатах виробничих досліджень, що знижує якісні і експлуатаційні показники колекторів, що випускаються. Ефективне керування технологічним процесом можливе тільки на основі аналізу його неусталених параметрів. Перехід до такого аналізу зажадав відповідного розвитку теоретичної бази: розвитку теорії розрахунку неусталеної температури деталей колекторного кільця і зібраного колектора при проведенні формувань; розширення розрахунку термомеханічних параметрів зі стаціонарних на нестаціонарні технологічні режими. Сказане підкреслює актуальність і практичну значимість теми дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота безпосередньо пов'язана з державною програмою розвитку залізничного транспорту України, що передбачає створення нових технологій і обладнання для виробництва транспортних електричних машин, підвищення їх потужності і експлуатаційної надійності, модернізацію обладнання транспортних засобів. У тематичний план Донбаської державної машинобудівної академії (ДДМА) робота включена як частина держбюджетної науково-дослідної теми “Удосконалення конструктивного виконання, методики розрахунків і технологічного процесу тягових електродвигунів магістральних електровозів", номер держреєстрації якої – 0197V018308, термін виконання – 1997 – 2000 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ КОЛЕКТОРІВ ЕЛЕКТРИЧНИХ МАШИН НА ОСНОВІ АНАЛІЗУ НЕУСТАЛЕНИХ ПАРАМЕТРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок