Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ВЗУТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ НОВИХ ВОГНЕЗАХИСНИХ КЛЕЙОВИХ СПОЛУК ДЛЯ КРІПЛЕННЯ НИЗУ

РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ВЗУТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ НОВИХ ВОГНЕЗАХИСНИХ КЛЕЙОВИХ СПОЛУК ДЛЯ КРІПЛЕННЯ НИЗУ

Назва:
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ВЗУТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ НОВИХ ВОГНЕЗАХИСНИХ КЛЕЙОВИХ СПОЛУК ДЛЯ КРІПЛЕННЯ НИЗУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,41 KB
Завантажень:
134
Оцінка:
 
поточна оцінка 3.5


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ Й НАУКИ УКРАЇНИ КИЇВСКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ Й НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
ШЕРЕМЕТ ОЛЕНА АДОЛЬФІВНА
УДК 685.31.02
РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ВЗУТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ НОВИХ ВОГНЕЗАХИСНИХ КЛЕЙОВИХ СПОЛУК ДЛЯ КРІПЛЕННЯ НИЗУ
Спеціальність 05.19.06 - Технологія взуттєвих і шкіряних виробів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті технологій та дизайну. Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент,
член-кореспондент Української Академії
наук національного прогресу
Олійникова Валентина Василівна,
Київський національний університет технологій
та дизайну, професор кафедри конструювання й
технологій виробів із шкіри
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор,
заслужений працівник народної освіти України
Нестеров Владислав Петрович,
президент Української технологічної Академії
кандидат технічних наук, доцент,
академік Української технологічної Академії
Половников Ігор Іванович,
директор ВАТ "УкрНДІШП"
Провідна організація: Хмельницький національний університет
Міністерства освіти і науки України, м. Хмельницький
Захист відбудеться 27 жовтня 2005 року о 10:00 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 26.102.03 у Київському національному університеті технологій та дизайну за адресою: 01011, Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету технологій і дизайну за адресою: 01011, Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розісланий 26 вересня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Первая Н.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Однією з умов розвитку легкої промисловості є створення високопродуктивних і економічно ефективних технологічних процесів виробництва конкурентоспроможної продукції, в тому числі, з використанням клеючих матеріалів.
У літературі є велика кількість інформації про різні модифікації полімерів (поліуретани) по підвищенню теплостійкості. Однак досліджень, враховуючих специфіку застосування у взуттєвому виробництві поліуретанових клейових композицій, у запропонованої нами сполуці й із застосуванням НВЧ-енергії (енергії надвисокої частоти) для полімеризації клейової плівки немає. Модифікацію клейових композицій проводять або шляхом механічного суміщення полімерів у процесі приготування, або використовують попередньо модифікований полімер.Але такі системи мають ряд недоліків: низька еластичність, горючість, концентрація парів деяких летючих речовин не повинна перевищувати ПДК.
Питанням використання енергії радіохвиль НВЧ у промисловості присвячено багато робіт, але в виробництві взуття вони не застосовувались. Перевагами НВЧ нагрівання є висока інтенсивність процесу, об'ємна рівномірність, безінерційність. Використання НВЧ енергії для полімеризації клейової плівки не вимагає процесу сушіння й прискорює процес полімеризації.
У зв'язку з цим, дослідження по створенню вітчизняних поліуретанових клейових композицій з підвищеною теплостійкістю й способів їхнього застосування є необхідним.
Важливість даної теми полягає в розробці технологічного процесу склеювання вогнезахисного взуття.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана відповідно до теми ДБ-027 “Теоретичні основи технологічних процесів виготовлення взуття спеціального призначення із застосуванням нових матеріалів вітчизняного виробництва”.
Мета й завдання дослідження.
Основна мета роботи: дослідження й розробка нових пожаробезпечних поліуретанових клейових композицій з підвищеною теплостійкістю для кріплення низу взуття, що забезпечують розширення асортименту, зниження собівартості продукції й підвищення якості спеціального взуття; розробка нової технології виготовлення спеціального взуття клейового методу кріплення на основі нових пожаробезпечних клейових композицій вітчизняного виробництва із застосуванням НВЧ-енергії.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ВИГОТОВЛЕННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ВЗУТТЯ З ВИКОРИСТАННЯМ НОВИХ ВОГНЕЗАХИСНИХ КЛЕЙОВИХ СПОЛУК ДЛЯ КРІПЛЕННЯ НИЗУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок