Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Інтерактивні маркетингові комунікації в менеджменті підприємства

Інтерактивні маркетингові комунікації в менеджменті підприємства

Назва:
Інтерактивні маркетингові комунікації в менеджменті підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,34 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М. Туган - Барановського
СТЕЛЬМАХ Олексій Олександрович
УДК 658.8:004.031.42
Інтерактивні маркетингові комунікації
в менеджменті підприємства
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – | доктор економічних наук, професор, академік АЕН України Балабанова Людмила Веніамінівна, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського, завідувач кафедри маркетингового менеджменту.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор Петенко Ірина Валентинівна, Донецький державний університет управління, завідувач кафедри управління персоналом і економіки труда;
кандидат економічних наук, доцент Попова Людмила Олексіївна, Харківський державний університет харчування та торгівлі, завідувач кафедри маркетингу і комерційної діяльності.
Провідна установа: Сумський державний університет Міністерства освіти і науки України (м. Суми), кафедра маркетингу
Захист відбудеться 28 лютого 2006 р. о 12-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України за адресою: 83050, м. Донецьк, віл. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017,
м. Донецьк, б. Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 27 січня 2006 р.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради Виноградова О.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Існування сучасних торговельних підприємств в умовах ринкової економіки потребує від їх керівників вміння своєчасно адаптуватися до змін, що здійснюються, бачити перспективи розвитку підприємства, вдосконалювати менеджмент. Істотне значення для перебудови менеджменту торговельних підприємств та його подальшого вдосконалення, своєчасного пристосування до умов ринку, підвищення конкурентоспроможності має використання всіх елементів комплексу маркетингу і нових сучасних методів і технологій. З розвитком бізнесу торговельне підприємство розширяє круг важливих для нього учасників процесу через розвиток маркетингових комунікацій. На розвиток маркетингових комунікацій здійснює вплив стан зовнішнього середовища, де існує підприємство: економіки; культури, науково-технічного прогресу та інше. Появлення нових інформаційних технологій підвищило технічний рівень виконання маркетингових комунікацій і дало новий напрямок для вдосконалення методів їх розповсюдження. Бази даних для прямого маркетингу, використання Інтернету для безпосереднього зв’язку із споживачами, створення комп’ютерних програм для складання медіа-плану та обслуговування замовлень клієнтів – це декілька напрямків розвитку інтерактивних маркетингових комунікацій. Однак в практичній діяльності вітчизняних підприємств відсутній єдиний підхід до управління інтерактивними маркетинговими комунікаціями, багато питань потребує визначення та уточнення. Тому виникла потреба у вдосконаленні управління інтерактивними маркетинговими комунікаціями, які забезпечать конкурентоспроможність торговельному підприємству.
Питання організації та вдосконалення управління інтерактивними маркетинговими комунікаціями розглядались в роботах іноземних і вітчизняних вчених з маркетингу, менеджменту, комунікацій: Балабанової Л.В., Петенко І. В., Попової Л. О., Берда Д., Бернета Дж., Берези А.М., Козак І.А., Кастельса М., Козье Д., Котлера Ф., Лук’янець Т.І., Меджибовської Н.С., Руделіуса У., Сигела Д., Успенського І.В. та інших. Проте залишаються недостатньо розробленими проблеми використання та вдосконалення інтерактивних маркетингових комунікацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Інтерактивні маркетингові комунікації в менеджменті підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок