Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ АНАЛІЗУ БІЛКІВ В СУБСТАНЦІЯХ ТА ЛІКАРСЬКИХ ФОРМАХ ЛАФЕРОНУ ТА РОНКОЛЕЙКІНУ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ АНАЛІЗУ БІЛКІВ В СУБСТАНЦІЯХ ТА ЛІКАРСЬКИХ ФОРМАХ ЛАФЕРОНУ ТА РОНКОЛЕЙКІНУ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ АНАЛІЗУ БІЛКІВ В СУБСТАНЦІЯХ ТА ЛІКАРСЬКИХ ФОРМАХ ЛАФЕРОНУ ТА РОНКОЛЕЙКІНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,47 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
імені П.Л. ШУПИКА
ЯСНА НАТАЛІЯ СТЕПАНІВНА
УДК 577.11:542.951.1:615.281:615.277.3
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ АНАЛІЗУ БІЛКІВ В СУБСТАНЦІЯХ ТА ЛІКАРСЬКИХ ФОРМАХ ЛАФЕРОНУ ТА РОНКОЛЕЙКІНУ
15.00.02 – фармацевтична хімія та фармакогнозія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в лабораторії імунореабілітології Інституту мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова АМН України
Науковий
керівник: | доктор фармацевтичних наук,
старший науковий співробітник
Мартинов Артур Вікторович,
Інститут мікробіології та імунології ім. І.І. Мечникова
АМН України,
вчений секретар

Офіційні опоненти: | доктор фармацевтичних наук, професор
Ветютнева Наталія Олександрівна,
Національна медична академія післядипломної освіти імені П.Л. Шупика МОЗ України,
завідуюча кафедрою фармацевтичної
хімії і фармакогнозії
доктор фармацевтичних наук, професор
Комісаренко Андрій Миколайович,
Національний фармацевтичний університет
МОЗ України,
професор кафедри хімії природних сполук
Захист відбудеться „__21___”__грудня___2007 р. о ______годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.04 при Національній медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика (04112, м.Київ, вул. Дорогожицька, 9).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика (04112, м.Київ, вул. Дорогожицька, 9).
Автореферат розісланий „ __19_ ”__листопада___2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Л. Б. Пилипчук


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В номенклатурі лікарських засобів в останні роки значно збільшилася кількість інноваційних препаратів на основі високомолекулярних речовин. Міжнародною асоціацією фармацевтичних працівників (FIP) було визначено пріоритетним напрямком наукових досліджень – розробка високомолекулярних ліків. Ці ліки, у більшості випадків, містять рекомбінантні біотехнологічні білки, концентрація яких в лікарській формі незначна, або знаходиться не активний білок, а його відновлена денатурована форма (Ронколейкін). В останні роки за рубежем здійснюється створення стабільних ліофілізованих лікарських форм високомолекулярних речовин, здатних зберігатися протягом 2-3 років фактично без втрати активності за рахунок введення до складу лікарського засобу антиоксидантів та формоутворювачів, донорів окислення.
Здійснення контролю якості високомолекулярних ліків з використанням традиційних підходів фармацевтичного аналізу практично неможливо. Використання біологічних методів аналізу, які не є специфічними в умовах сучасних аналітичних лабораторій, обмежене у зв’язку з необхідністю забезпечення лабораторій культурами клітин, вірусами, ферментами, тваринами та створення спеціальних умов для проведення аналізу.
Тому розробка і удосконалення високочутливих, специфічних методів контролю якості високомолекулярних активних інгредієнтів у сучасних ефективних лікарських засобах є вельми актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана у відповідності до плану науково-дослідних робіт АМН України та Інституту мікробіології та імунології ім. І. І. Мечникова “Забезпечити підвищення ефективності щеплень населення шляхом використання технології ацилювання білкових та полісахаридних мікробних антигенів” (шифр теми АМН 71/2006, номер державної реєстрації 0106U003264, НДР є частиною Державної програми імунопрофілактики населення на 2002-2006 роки, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 24.10.2002 р. № 1566); НДР “Ацильовані похідні білків та полісахаридів антигену синьогнійної палички, розробка на їх основі вакцин” (шифр теми АМН 70/2006, номер державної реєстрації 0106U003265). Автор виконувала фрагмент експериментальних досліджень з використанням високоефективної рідинної хроматографії (гель-фільтрації, іонообмінної та зворотньофазової хроматографії), пульс-гель-електрофорезу, імуноферментного аналізу, систематизувала отримані дані та здійснювала підготовку відповідних розділів звітів та публікацій.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ АНАЛІЗУ БІЛКІВ В СУБСТАНЦІЯХ ТА ЛІКАРСЬКИХ ФОРМАХ ЛАФЕРОНУ ТА РОНКОЛЕЙКІНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок