Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК РИНКУ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

РОЗВИТОК РИНКУ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
РОЗВИТОК РИНКУ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,05 KB
Завантажень:
485
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КЛИМЕНКО ОЛЕКСІЙ ВІКТОРОВИЧ
УДК 631.173:124.10
РОЗВИТОК РИНКУ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(економіка сільського господарства і АПК)
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Макаренко Петро Миколайович,
Дніпропетровський державний аграрний університет,
проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Плаксієнко Валерій Якович,
Дніпропетровський державний аграрний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту;
кандидат економічних наук, доцент
Болдуєв Михайло Валентинович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”,
завідувач кафедри обліку і аудиту.
Захист відбудеться 13 грудня 2007 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ-27, вул. Ворошилова, 25, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ-27, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий 12 листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У процесі переходу сільського господарства до ринкової економіки відбувається трансформація виробничих відносин, система яких характеризується цілісністю і структурованістю. Агротехнічне обслуговування є частиною агропромислового комплексу, оскільки зумовлює функціонування аграрного сектора, а ремонтно-технічне обслуговування сільськогосподарських підприємств виступає його похідною ланкою. Однак за роки реформ у цій сфері склалася критична ситуація, пов'язана з порушенням господарських зв'язків між галузями промисловості, що виробляють засоби виробництва для сільського господарства, підрозділами виробничо-збутової інфраструктури і безпосередньо аграрним сектором економіки. При цьому сформувалася тенденція до зниження ефективності агротехнічного обслуговування та, відповідно, зниження реального рівня технічного забезпечення сільського господарства. Становище також погіршується через відсутність необхідної ремонтно-технічної бази в сільському господарстві, наявності диспаритету цін на продукцію промисловості й аграрної сфери, недостатній контроль з боку держави за процесами матеріального забезпечення.
У зв'язку з тим, що проблеми формування ринку агротехнічного обслуговування займають особливе місце в розвитку економіки сільськогосподарських регіонів, вони потребують фундаментального вивчення і прийняття науково обгрунтованих рішень.
Серед праць, присвячених вирішенню проблем ремонтно-технічного обслуговування аграрних підприємств та розвитку ринкових відносин у цій сфері сільського господарства, особливе місце займають дослідження І. Агєєвої, Я. Білоуська, М. Болдуєва, Є. Бузовського, І. Бурковського, Я. Гуменюка, А. Демка, П. Денисенка, І. Деревця, Ю. Конкіна, А. Коржа, Г. Лісовського, П. Макаренка, М. Молодика, М. Недбайла, М. Ножнова, В. Плаксієнка, В. Рибицької, В. Рубльова, О. Сидорчука та інших. У працях цих економістів досить детально розглядаються проблеми забезпеченості села технікою, розроблені заходи для створення оптимальних умов розвитку інфраструктури сільського господарства. Однак організаційно-економічні проблеми технічного обслуговування сільсько-господарських підприємств на регіональному рівні вивчені недостатньо. Теоретичного осмислення потребують методичні питання, пов'язані з виявленням і обґрунтуванням оптимальної виробничо-технологічної структури ринку агротехнічного обслуговування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: РОЗВИТОК РИНКУ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок