Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА І ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ ТА АНАЛІЗУ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ НА МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

МЕТОДИКА І ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ ТА АНАЛІЗУ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ НА МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
МЕТОДИКА І ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ ТА АНАЛІЗУ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ НА МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,29 KB
Завантажень:
398
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАДИМА ГЕТЬМАНА
Токарева Тетяна Олександрівна
УДК 657:334.012.64
МЕТОДИКА І ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ ТА АНАЛІЗУ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ НА МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.06.04. - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі бухгалтерського обліку Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Бабіч Віталій Васильович,
Київський національний економічний університет
імені Вадима Гетьмана
професор кафедри обліку підприємницької діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Валуєв Борис Іванович,
Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Даньків Йосип Якимович,
Ужгородський національний університет,
завідувач кафедри обліку та аудиту.
Провідна установа: Державна академія статистики, обліку та аудиту Держкомстату України, кафедра бухгалтерського обліку, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться “23” січня 2006 р. о 16єє годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.07 у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, аудиторія 201.
Автореферат розісланий “_20_” грудня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, професор В.Я. Савченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкових відносин в економіці України змінилися завдання бухгалтерського обліку. Насамперед він має забезпечити інформаційні потреби власника та інвесторів. Питання бухгалтерського обліку, його організації, формування показників звітності залишаються надзвичайно актуальними для підприємств різних форм власності, розмірів і видів діяльності. Серед них на особливу увагу заслуговують малі підприємства України, розвиток яких є складовою соціально-економічної політики держави.
В останні роки проводилась активна законодавчо-нормативна робота зі спрощення системи оподаткування, обліку та звітності малих підприємств. Проте, нормативні документи з обліку та фінансової звітності мають певні недоліки та вимагають доопрацювання. Так, облік на малих підприємствах України визначається Положеннями (стандартами) бухгалтерського обліку (П(С)БО), які в однаковому обсязі застосовуються середніми та великими підприємствами. Підставою П(С)БО є Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку та фінансової звітності, призначені передусім для транснаціональних корпорацій, але не враховують особливості обліку на малих підприємствах.
Головна мета кожного підприємства – отримання високих фінансових результатів, у яких відображаються всі сторони діяльності: ефективність системи управління та контролю, рівень технології й організації виробництва. В умовах ринкової економіки зростає роль визначення фінансових результатів, їх значення для розвитку підприємств, оскільки змінюється порядок та обґрунтованість їх визначення.
Значний внесок у розвиток і вдосконалення обліку й аналізу фінансових результатів в Україні зробили провідні вчені Білуха М.Т., Бутинець Ф.Ф., Валуєв Б.І., Голов С.Ф., Герасимович А.М., Гуцайлюк З.В., Давидов Г.М., Єфіменко В.І., Завгородній В.П., Зубілевич С.Я., Кужельний М.В., Кузьмінський А.М., Коцупатрий М.М., Линник В.Г., Мних Є.В., Пархоменко В.М., Рудницький В.С., Сопко В.В., Чумаченко М.Г. Питання методики й організації обліку на малих підприємствах розглядалися у працях Бабіча В.В., Ластовецького В.О., Свідерського Є.І., Трофімової Т.В.
Однак, дослідження вітчизняних і зарубіжних економістів не повністю враховують особливості сучасного стану реформування бухгалтерського обліку на основі національних Положень (стандартів), оскільки паралельно функціонують дві методики визначення результатів діяльності підприємства (окремо для складання фінансової звітності й з метою оподаткування).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИКА І ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ ТА АНАЛІЗУ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ ДІЯЛЬНОСТІ НА МАЛИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок