Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ І ЗАСОБИ Підвищення показників якості систем УПРАВЛІННЯ телекомунікаційними мережами

МЕТОДИ І ЗАСОБИ Підвищення показників якості систем УПРАВЛІННЯ телекомунікаційними мережами

Назва:
МЕТОДИ І ЗАСОБИ Підвищення показників якості систем УПРАВЛІННЯ телекомунікаційними мережами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
33,35 KB
Завантажень:
168
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗВ'ЯЗКУ ім. О.С.ПОПОВА
БЕРКМАН ЛЮБОВ НАУМІВНА
УДК 621.327.8
МЕТОДИ І ЗАСОБИ Підвищення
показників якості систем УПРАВЛІННЯ
телекомунікаційними мережами
05.12.02 – Телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Одеса – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському інституті зв'язку Української державної академії зв'язку ім. О.С.Попова.
Науковий консультант: Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Стеклов Василь Купріянович,
ректор Київського інституту зв'язку
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Горохов Сергій Михайлович, Українська державна академія зв'язку ім.О.С.Попова, професор кафедри
доктор технічних наук Сундучков Костянтин Станіславович, ДП “Укркосмос”, заступник Генерального директора з науки
доктор технічних наук Романов Олександр Іванович, Науковий центр управління зв'язку Міністерства оборони, начальник відділу
Провідна установа - Український науково-дослідний інститут зв'язку Державного комітету зв'язку та інформатизації України (м.Київ).
Захист відбудеться " 27 " червня 2001 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.816.02 в Українській державній академії зв'язку ім. О.С.Попова за адресою: 65029, м.Одеса, вул. Кузнечна,1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії зв'язку ім. О.С.Попова.
Автореферат розісланий " 25 " травня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради д.т.н., професор Князева Н.О.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вступ
Стрімкий розвиток телекомунікаційних технологій у всьому світі ставить перед Україною, як європейською державою, Державним комітетом зв'язку та інформатизації України особливі завдання: задовольнити надання широкого спектру інформаційних послуг користувачам на сучасному якісно-технічному рівні. Основою могутнього комплексу, що забезпечує розмаїття передачі інформації, можливість ефективного управління та її обробки – є телекомунікаційна мережа. Для досягнення глобальної доступності, реалізації вимог ринку інформаційних послуг, потрібна така архітектура мережі, яка компромісно оптимізувала б діюче устаткування з новими технологіями. Ці вимоги сприяли та визначили створення глобальної інформаційної інфраструктури, платформою якої є концепція інтелектуальних мереж (ІМ). Неупереджена оцінка нинішнього стану телекомунікаційних мереж України приводить до незаперечного висновку: перспективи визначаються тим, наскільки продумано та зважено будуть використані потенційні можливості наявних традиційних мереж зв'язку. ІМ грунтується на фундаментальній ідеї розподілу функцій комутації та функцій надання послуг, що дозволяє виконати впровадження глобальної інформаційної інфраструктури (ГІІ), яка надає можливість користувачам отримати всі види телекомунікаційних послуг з високою якістю, належною вартістю у будь-якому місці та у будь-який час. Щоб забезпечити такі вимоги необхідна більш гнучка архітектура системи управління, яка легко підтримала б швидке введення в дію нових послуг та їх підтримку з визначеною ймовірністю на всій глобальній мережі.
ІМ універсальна, володіє різноманітністю функцій, тому може бути побудована на базі будь-якої традиційної мережі, що є важливим аргументом для телекомунікаційних мереж України. Також універсальні її структура і система управління (СУ).
Система управління сучасними телекомунікаційними мережами володіє наступними характерними ознаками: великими розмірами; складністю; розвинутими функціональними можливостями; конкурентноспроможністю; строгою вимогливістю до забезпечення захисту інформації; високою надійністю та точністю; розосередженністю на великій території.
За прогнозом, кількість управляючої інформації в таких системах буде різко зростати з наданням послуг, внаслідок чого система управління може поглинути основну мережу.
СУ адекватна поняттю – "велика система". Останнє характеризується кількома специфічними ознаками.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22 Реферат на тему: МЕТОДИ І ЗАСОБИ Підвищення показників якості систем УПРАВЛІННЯ телекомунікаційними мережами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок