Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ТА ДЕФОРМАЦІЇ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРИ РІЗНИХ СПОСОБАХ ПІДСИЛЕННЯ РОЗТЯГНУТОЇ ЗОНИ

МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ТА ДЕФОРМАЦІЇ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРИ РІЗНИХ СПОСОБАХ ПІДСИЛЕННЯ РОЗТЯГНУТОЇ ЗОНИ

Назва:
МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ТА ДЕФОРМАЦІЇ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРИ РІЗНИХ СПОСОБАХ ПІДСИЛЕННЯ РОЗТЯГНУТОЇ ЗОНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,13 KB
Завантажень:
480
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
„ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА”
БОЯРЧУК БОГДАН АРКАДІЙОВИЧ
УДК 624.012:69.059
МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ТА ДЕФОРМАЦІЇ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРИ РІЗНИХ СПОСОБАХ ПІДСИЛЕННЯ РОЗТЯГНУТОЇ ЗОНИ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ЛЬВІВ – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луцькому державному технічному університеті (ЛДТУ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - кандидат технічних наук, доцент СУНАК Олег Петрович,
Луцький державний технічний університет, завідувач
кафедри промислового та цивільного будівництва.
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор КІНАШ Роман Іванович,
Національний університет „Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри архітектурних
конструкцій (м. Львів).
- кандидат технічних наук, доцент, БІЛОЗІР Віталій Володимирович Львівський державний аграрний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри будівельних конструкцій (м. Львів).
Провідна установа: - Одеська державна академія будівництва і архітектури, кафедра залізобетонних і кам’яних конструкцій Міністерства освіти і науки України (м. Одеса).
Захист відбудеться “ 24 ” _жовтня_ 2003 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.11 при Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79646, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, головний корпус, кімн. 226.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79646, Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “23” вересня 2003 року.
Вчений секретар спеціалізованої
ради, кандидат архітектури, професор Г.П. Петришин
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Багаторічна практика показує, що найбільш надійний спосіб здійснення реконструкції, відбудови або модернізації будівель та споруд відбувається тоді, коли використовують реальну залишкову несучу здатність конструкцій. Такі дані отримують на основі експериментального та теоретичного аналізу їх дійсної роботи з уточненням навантажень, властивостей матеріалів, розрахункових схем тощо.
При відновленні залізобетонних конструкцій застосовують численні способи відбудови, ремонту та підсилення.
Існуючі способи підсилення достатньо добре вивчені та з успіхом використовуються на практиці. Нині, для підсилення залізобетонних конструкцій, найбільшої популярності набули способи нарощування стиснутої або розтягнутої зон, як високоефективні та зручні в умовах реконструкції. Спосіб підсилення розтягнутої зони має переваги у тому, що в разі його застосування не потрібно знімати конструкцію підлоги та повністю розвантажувати несучі конструкції перекриття. Крім того, при нарощуванні розтягнутої зони зручно використовувати ефективні сучасні матеріали. До таких матеріалів, насамперед, відносять сталефібробетон і полімербетон.
Використання сучасних матеріалів при підсиленні залізобетонних конструкцій вимагає оцінювання переваг і недоліків способів підсилення, а також адекватних методів розрахунку, які відображають їх реальний напружено-деформований стан на будь-якій стадії експлуатації. На сьогоднішній день, незважаючи на досить великий досвід підсилення, пропозицій щодо урахування специфічних властивостей ефективних підсилювальних матеріалів суттєво не вистачає. Тому першочерговою задачею цієї дисертації можна вважати аналіз роботи та розробку інженерних методів розрахунку підсилених залізобетонних конструкцій з урахуванням властивостей матеріалів у процесі їх роботи, починаючи з найнижчих напружень і до руйнування.
Зважаючи на викладене, є всі підстави віднести пропоновану роботу до актуальних, яка має теоретичне і практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами і темами. Робота виконана в рамках досліджень кафедрою промислового та цивільного будівництва Луцького державного технічного університету та держбюджетної теми № 39 - ДБ „Підвищення надійності будівель і споруд” Міносвіти і науки України, номер державної реєстрації 0199U001048 .

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МІЦНІСТЬ, ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ТА ДЕФОРМАЦІЇ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ КОНСТРУКЦІЙ ПРИ РІЗНИХ СПОСОБАХ ПІДСИЛЕННЯ РОЗТЯГНУТОЇ ЗОНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок