Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат на тему: Критерії КОМПЛЕКСНОЇ ГЕОЛОГО-ПРОМИСЛОВОЇ ОЦІНКИ гранітоїдІв ЗАХІДНО-ПРИАЗОВСЬКОГО БЛОКА УКРАЇНСЬКОГО ЩИТА

Критерії КОМПЛЕКСНОЇ ГЕОЛОГО-ПРОМИСЛОВОЇ ОЦІНКИ гранітоїдІв ЗАХІДНО-ПРИАЗОВСЬКОГО БЛОКА УКРАЇНСЬКОГО ЩИТА / сторінка 3

Назва:
Критерії КОМПЛЕКСНОЇ ГЕОЛОГО-ПРОМИСЛОВОЇ ОЦІНКИ гранітоїдІв ЗАХІДНО-ПРИАЗОВСЬКОГО БЛОКА УКРАЇНСЬКОГО ЩИТА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
32,61 KB
Завантажень:
57
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Вони аргументовані, в необхідних випадках підтверджені з достатньо високою точністю експериментальними даними, одержаними за допомогою сучасних методів дослідження. Достовірність рекомендацій обгрунтована результатами крупномасштабного картування мінерагенічної спеціалізації кварцу в геологічних комплексах. Результати дисертаційної роботи пройшли апробацію на Всесоюзних і республіканських конференціях, симпозіумах і семінарах, в науково-технічній пресі.
Фактичний матеріал і внесок автора в рішення проблем. Робота, що представляється, є результатом вивчення гранітоїдів Західного Приазов'я і Середнього Придніпров'я Українського щита. Автором задокументовано 335 км керна свердловин і виходів порід в кар'єрах гранітоїдних і пегматитових комплексів. В процесі документації проводилося випробування порід з відбором проб і зразків на виготовлення полірованих пластинок і шліфів. В цілому автором переглянуто і описано 45000 полірованих пластинок і шліфів. Виконано 121 мікрозондових аналізів на мікроаналізаторах "Камебакс", "Nаnоlab-7", близько 80 силікатних аналізів і 210 рентгенофлюоресцентних. Матеріали дисертації опубліковані після захисту кандидатської дисертації в 45 статтях, одному підручнику, одній методичній рекомендації, чотирьох навчальних посібниках, двох авторських свідоцтвах на винаходи. Основою цих публікацій є наукові ідеї і положення, запропоновані і розроблені особисто автором, результати виконаних їм теоретичних розробок, а також результати експериментальних досліджень, здійснених при його безпосередній участі.
Автором визначена і сформульована наукова проблема, мета і задачі дослідження. Здобувач провів аналіз існуючих теоретичних і прикладних розробок в області вивчення включень і росту мінералів, обгрунтував і розробив схему реконструкції мінералоутворюючого процесу по включеннях в мінералах. По ідеї автора розроблено ряд принципово нових методів розчленування гірських порід, а також і прогнозування сподуменових пегматитів. Здобувачем знайдені невідомі раніше закономірності розподілу твердих і розплавних включень в гранітоїдних і пегматитових комплексах. Результати цих досліджень послужили поштовхом до розвитку нового напрямку в області топомінералогії і мінерагенії, що розкриває оригінальні підходи до вивчення геологічних об'єктів. Автором особисто сформульовані висновки і перспективи розвитку цього напрямку за результатами дисертаційної роботи.
Апробація роботи. Основні результати досліджень обговорювалися на IV регіональній петрографічній нараді Європейської частини СРСР (Петрозаводськ, 1987); IV Всесоюзній нараді "Теорія і практика геохімічних пошуків в сучасних умовах" (Ужгород, 1988); VI Всесоюзному симпозіумі по ізоморфізму (Москва,1988); II Всесоюзному семінарі "Використання термобарогеохімічних методів при локальному прогнозі, пошуках і оцінці рудних родовищ" (Москва, 1989); XII Всесоюзній металогенічній нараді (Київ, 1990); IV Всесоюзній нараді "Мінералогія і генезис пегматитів" (Міасс, 1991); Всесоюзній нараді "Еволюція докембрійськой літосфери" (Ленінград, 1991); конференції "Нестеренковські читання" (Дніпропетровськ, 2001); конференції, присвяченої 50-річчю кафедри корисних копалин і екологічної геології і 70-річчю кафедри геології ДПІ (Донецьк, 2001); IV Міжнародному симпозіумі по історії мінералогії і мінералогічних музеїв, гемології, кристалохімії і кристалогенезісу (Санкт-Петербург, 2002); Форумі гірників (Дніпропетровськ, 2002); VI Міжнародної конференції "Нові ідеї в науках про Землю" (Москва, 2003).
Структура та обсяг роботи. Робота складається з вступу, пяти розділів, висновків, списку використаних джерел з 298 найменувань. Загальний об'єм текстового матеріалу 295 сторінок, включаючи 14 таблиць, 60 рисунків.
Автор висловлює подяку академіку НАН України, члену-кореспонденту Російської АН, доктору геолого-мінералогічних наук, професору Є.О. Кулішу за численні консультації і рекомендації; своїх перших вчителів: д.т.н., проф. В.В. Соболєва, д.г.-м. н., проф. В.І. Павлішина, д.г.-м. н., проф. В.М.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21 
Реферат на тему: Критерії КОМПЛЕКСНОЇ ГЕОЛОГО-ПРОМИСЛОВОЇ ОЦІНКИ гранітоїдІв ЗАХІДНО-ПРИАЗОВСЬКОГО БЛОКА УКРАЇНСЬКОГО ЩИТА

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок