Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ СХЕМ І ПАРАМЕТРІВ УСТАТКУВАННЯ УДАРНОГО ПОДРІБНЕННЯ ЗЕРНА

ОБГРУНТУВАННЯ СХЕМ І ПАРАМЕТРІВ УСТАТКУВАННЯ УДАРНОГО ПОДРІБНЕННЯ ЗЕРНА

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ СХЕМ І ПАРАМЕТРІВ УСТАТКУВАННЯ УДАРНОГО ПОДРІБНЕННЯ ЗЕРНА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,66 KB
Завантажень:
206
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Львівський державний аграрний університет
КОРУНЯК ПЕТРО СТЕПАНОВИЧ
УДК 631.362.5
ОБГРУНТУВАННЯ СХЕМ І ПАРАМЕТРІВ УСТАТКУВАННЯ УДАРНОГО ПОДРІБНЕННЯ ЗЕРНА
05.05.11 – Сільськогосподарські машини
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2000

Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівському державному аграрному університеті
Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Семкович Олександр Дмитрович
Львівський державний аграрний університет,
завідувач кафедри надійності і ремонту машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Гевко Богдан Матвійович – Тернопільський державний технічний університет імені Івана Пулюя, завідувач кафедри технології машинобудування; кандидат технічних наук, доцент
Козіброда Ярослав Іванович - Тернопільський державний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, доцент кафедри загальнотехнічних дисциплін.
Провідна установа: Інститут механізації і електрифікації сільського господарства Української академії аграрних наук‚ відділ механізації заготівлі кормів і виробництва молока (смт. Глеваха, Київської області).
Захист відбудеться 29 серпня 2000року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, м. Дубляни Жовківського району Львівської області, Львівський державний аграрний університет.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Львівського державного аграрного університету (80381, м. Дубляни Жовківського району Львівської області)
Автореферат розісланий 26 липня 2000року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чухрай В.Є.
к.т.н.‚ доцент
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми: Технічний прогрес, зміна форм власності передбачають створення нових зразків сільськогосподарських машин з високими техніко-економічними показниками. Водночас, у зв’язку з економічною кризою, забезпечення невеликих сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств ефективною технікою, наприклад для подрібнення зернових продуктів, стає проблематичним. Тому підвищення ефективності роботи і зниження енергомісткості подрібнювального технологічного обладнання шляхом модернізації є важливим завданням його виробників і експлуатаційників, оскільки навіть мінімальне поліпшення цих показників може призвести до відчутного економічного ефекту. На цьому шляху особливе значення має уточнення фізичного механізму руйнування фуражного зерна і формулювання на його підставі раціональних принципів робочого процесу з допоміжним залученням інших фізичних явищ.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Наукові дослідження пов’язані з науково-дослідною роботою кафедр механіки та графіки і надійності та ремонту машин ЛДАУ і були спрямовані на часткове вирішення науково-технічної проблеми з впровадження нової техніки в рамках цільової комплексної програми “Національна програма розробки і виробництва технологічних комплексів машин і обладнання сільського господарства, харчової та переробної промисловості“, затвердженої Кабінетом Міністрів України 7.03. 1996 р.
Мета роботи. Підвищення ефективності робочого процесу роторних і молоткових подрібнювальних машин через обгрунтування їх схем і параметрів на підставі розкриття впливу вібрації на показники технологічного процесу .
Завдання дослідження. 1.На основі вивчення стану питання в теорії і практиці подрібнення матеріалів запропонувати нові схеми машин‚ в яких робочий процес подрібнення матеріалу відбувається у вібраційному полі.
2.Для відомих і нових схем подрібнювальних машин ударної дії вивести узагальнену математичну модель їх роботи з урахуванням математичних характеристик подрібнювального матеріалу.
3.Перевірити на адекватність узагальнену математичну модель та пакети прикладних програм для ЕОМ, що її реалізують.
4. Проаналізувати вплив конструктивних параметрів і властивостей матеріалу на ефективність подрібнення для нових схем дробарок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ СХЕМ І ПАРАМЕТРІВ УСТАТКУВАННЯ УДАРНОГО ПОДРІБНЕННЯ ЗЕРНА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок