Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ САМООЦІНКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

ФОРМУВАННЯ САМООЦІНКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

Назва:
ФОРМУВАННЯ САМООЦІНКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,50 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Об’єктом дослідження є формування самооцінки курсантів у навчально
-виховному процесі ввзо


Національна Академія Прикордонних військ України
ім. Богдана Хмельницького
БЛОЩИНСЬКИЙ ІГОР ГРИГОРОВИЧ
УД К 378:355.23:37.03:811
 
ФОРМУВАННЯ САМООЦІНКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ
Спеціальність 20.02.02
Військова педагогіка та психологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
 
Здобувач Блощинський І. Г.
Хмельницький – 2002


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Національній академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького, Державний комітет у справах охорони державного кордону України.
Науковий керівник – кандидат педагогічних наук, доцент Галімов Анатолій Володимирович, Національна академія Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького, начальник науково-дослідного відділу, м. Хмельницький.
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Дьомін Анатолій Іванович, Національний аграрний університет, кафедра педагогіки, професор кафедри, м. Київ;
кандидат педагогічних наук, доцент Лопатка Василь Дмитрович, Національна академія Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького, кафедра німецької та другої іноземної мови, начальник кафедри, м. Хмельницький.
Провідна установа:
Київський інститут внутрішніх справ МВС України, кафедра соціальної педагогіки і психології, м. Київ.
Захист відбудеться “11 “ квітня 2002 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 70.705.02 Національної академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького за адресою: 29003, м. Хмельницький - 3, вул. Шевченка, 46, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Академії Прикордонних військ України ім. Богдана Хмельницького (29003, м. Хмельницький - 3, вул. Шевченка, 46).
Автореферат розіслано “ 6 “ березня 2002 року.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат психологічних наук,
доцент Потапчук Є. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Вища військова освіта в сучасних умовах спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної і практичної підготовки фахівців, які мають визначити темпи, рівень науково-технічного, економічного та соціально-культурного прогресу, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.
Актуальність теми. Аналіз військово-педагогічної теорії та практики свідчить, що у формуванні особистості курсанта вищого військового закладу освіти (ввзо) суттєву роль відіграє фактор самовдосконалення. Центральне місце у цьому процесі займає самооцінка особистості, яка передбачає самопізнання, а також систему оцінних ставлень до себе. Майбутньому захиснику державного кордону необхідно знати свої сили, можливості, якості, точно оцінювати їх для правильного самовизначення в навчальній, професійній діяльності та міжособистісних відносинах з однокурсниками й іншими військовослужбовцями. Як один із найсуттєвіших компонентів у структурі особистості, самооцінка виступає важливим регулятором поведінки курсантів, впливає на ефективність їх навчальної діяльності, професійне становлення і загальний особистісний розвиток. Від самооцінки суттєвим чином залежать взаємостосунки курсантів з оточуючими, їх самокритичність, вимогливість до себе, ставлення до успіхів і невдач.
Випускники ввзо повинні володіти організаторськими здібностями, бути готовими брати на себе відповідальність за прийняте рішення, прагнути до професійного самовдосконалення, вміти творчо мислити, оцінювати соціальні процеси, визначати місце і роль в них власної військово-професійної діяльності. Практика свідчить, що формування цих професійних якостей неможливе, якщо у курсанта відсутня адекватна самооцінка. Від неї залежить впевненість курсанта у собі, здатність визначати перспективу свого розвитку і мотивація професійного самовдосконалення. Адекватна, об’єктивна і стійка самооцінка є одним з важливих показників особистісної та професійної зрілості курсанта.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ САМООЦІНКИ КУРСАНТІВ ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок