Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНОПІЗНАВАЛЬНИХУМІНЬ І НАВИЧОК У МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ(НА МАТЕРІАЛІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ)

ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНОПІЗНАВАЛЬНИХУМІНЬ І НАВИЧОК У МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ(НА МАТЕРІАЛІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ)

Назва:
ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНОПІЗНАВАЛЬНИХУМІНЬ І НАВИЧОК У МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ(НА МАТЕРІАЛІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,25 KB
Завантажень:
419
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КРИВОРІЗЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
АРДЕЛЯН Олена Вікторівна
УДК 37.031
ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНОПІЗНАВАЛЬНИХ
УМІНЬ І НАВИЧОК У МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ
(НА МАТЕРІАЛІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ)
 
13.00.09 – теорія навчання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Кривий Ріг - 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Кіровоградському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент
Омельяненко Світлана Віталіївна,
Кіровоградський державний педагогічний університет
імені Володимира Винниченка, доцент кафедри
педагогіки
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Іонова Олена Миколаївна,
Харківський державний педагогічний університет
імені Г.С.Сковороди, професор кафедри методики
початкового навчання
 
кандидат педагогічних наук, доцент
Король Валентина Миколаївна,
Черкаський державний університет
імені Богдана Хмельницького, доцент кафедри
педагогіки і соціальної роботи
Провідна установа : Тернопільський державний педагогічний університет
імені Володимира Гнатюка, кафедра педагогіки та
методики початкового навчання,
Міністерство освіти і науки України, м.Тернопіль
Захист відбудеться “12“ грудня 2002 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованної вченої ради К 09.053.01 при Криворізькому державному педагогічному університеті (50086, м. Кривий Ріг, просп. Гагаріна, 54, к.230 ).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Криворізького державного педагогічного університету ( 50086, м. Кривий Ріг, просп. Гагаріна, 54 )
Автореферат розіслано “11“ листопада 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.Б.Штельмах
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Освіта підростаючого покоління завжди була й буде важливим показником рівня розвитку суспільства. Соціальна ж структура суспільства визначає зміст освіти, без чого неможливий всебічний розвиток особистості. Освіта – це дзеркало соціально-економічного та культурно-історичного стану країни (В.Г.Кремень).
Проголошення і розбудова самостійної української держави відкрили нову сторінку в розвитку освіти. Її зміст викладено у Національній доктрині розвитку освіти України у ХХІ столітті, Законах України "Про загальну середню освіту", "Про освіту". У цих матеріалах в основу пріоритетних принципів розвитку системи освіти поставлено гуманізацію й демократизацію всіх складових її елементів та національну спрямованість, намічено систему заходів щодо переходу на різнорівневу освіту. В зв’язку з цим у освітніх закладах нашої країни сьогодні відбуваються радикальні зміни.
Завдання сьогодення – виявити, до чого здатна конкретна дитина; розвинути цю здатність повинна саме сучасна, оновлювана національна школа в тісній співпраці з батьками й громадськістю. Кожному учневі слід прищеплювати любов до навчання, виховувати позитивну Я–концепцію, складовими якої є віра у власні сили і впевненість у собі, а також реальна оцінка своїх можливостей.
Метою відродження української школи має стати виховання творчої особистості. В новій школі мають бути створені максимально сприятливі умови для прояву та розвитку здібностей і таланту дитини, для її повноцінного життя на кожному з вікових етапів, для її самовизначення. Відтак необхідно змінити саму екологію школи, щоб діти не відчували себе в ній зайвими.
У світлі реформування освіти в Україні постає завдання щодо обґрунтування наукових засад подальшого розвитку і підвищення пізнавальної самостійності та активності учнів у навчальному процесі. Вирішальне значення в розумовому розвитку відіграє цілеспрямоване навчання учнів, у ході якого вони оволодівають знаннями, вміннями та навичками. Для розумового розвитку учнів важливо не тільки формування фонду знань, але й своєрідних розумових прийомів, операцій, добре відпрацьованих та закріплених, які можна віднести до розряду інтелектуальних умінь.
У сучасних психолого-педагогічних дослідженнях (Д.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ДИДАКТИЧНІ УМОВИ ФОРМУВАННЯ ЗАГАЛЬНОПІЗНАВАЛЬНИХУМІНЬ І НАВИЧОК У МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ(НА МАТЕРІАЛІ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок