Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

Назва:
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,79 KB
Завантажень:
187
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Львівська політехніка”
СИТНИК
Йосиф Степанович
УДК 338.2 + 334.012.64
ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ
МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА
Спеціальність 08.06.02
Підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті регіональних досліджень Національної академії наук України
Науковий керівник | Доктор економічних наук, професор
Оксанич Олександр Еммануїлович,
Інститут регіональних досліджень НАН України, провідний науковий співробітник
Офіційні опоненти |
Доктор економічних наук, професор
Павлов Володимир Іванович,
Луцький державний технічний університет Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економіки та підприємництва
Кандидат економічних наук, професор
Яцура Володимир Васильович,
Львівський національний університет ім. Ів. Франка Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри менеджменту
Провідна установа |
Технологічний університет Поділля Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки‚ м. Хмельницький
Захист відбудеться “27“ березня 2002 р. о “17” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. С.Бандери 12, IV корпус, ауд.301-б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів –13, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “21” лютого 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Пащенко І.Н.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із пріоритетних напрямків економічних реформ в Україні є створення засад багатоукладної ринкової економіки із зростаючою роллю у ній малого підприємництва. Дослідження вітчизняних та зарубіжних економістів свідчать, що це в значній мірі залежить від сприяння розвитку малого підприємництва та формування його внутрішніх конкурентних переваг.
Забезпечивши організаційно-правові засади функціонування малого підприємництва, уряд реалізує заходи сприяння його розвитку через програми підтримки‚ як в окремих галузях, регіонах, так і в країні загалом. Існує нагальна потреба в дослідженні та формуванні механізмів управління розвитком малого підприємництва. На рівні окремих малих підприємств є необхідність удосконалення системи забезпечення їх конкурентоспроможності.
Проблеми і особливості управління розвитком малого підприємництва‚ стратегії досягнення конкурентоспроможності різними підприємствами знайшли своє відображення у наукових економічних дослідженнях. Принципи підприємницької діяльності, визначення регулюючих функцій уряду щодо малого підприємництва, класифікація їх форм і видів, організація діяльності в ринкових умовах, питання теорії конкуренції і формування конкурентних стратегій‚ світовий досвід сприяння малому підприємництву висвітлені у працях українських та зарубіжних науковців: З. Варналія, О. Барановського, С. Реверчука, Л. Воротіної‚ С. Соболя, Т. Ковальчука, А. Кисельова, О. Кузьміна, М. Долішного, А. Шулуса‚ Дж. Штайнхоффа, В. Афанасьєва, Р. Фатхутдинова та інших. Незважаючи на велику кількість наукових праць і значні досягнення, в теорії і практиці сприяння малому підприємництву та формування конкурентних переваг у підприємницькій діяльності є питання, які залишаються постійним предметом дискусій.
До дискусійних питань, які безпосередньо стосуються обраної теми, належать: вдосконалення підходів, принципів та механізмів управління розвитком малого підприємництва; засади формування організаційних структур управління; верифікація критеріїв приналежності суб’єктів підприємницької діяльності до категорії малих підприємств; обґрунтування механізмів інтеграції суб’єктів малого підприємництва‚ формування засад конкурентних переваг інтегрованих малих підприємств; диверсифікація методів та форм стимулювання розвитку малого підприємництва адекватно результатам їх діяльності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМІВ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок