Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА НОВИХ СУХАРНИХ ВИРОБІВ ПОЛІПШЕНИХ СПОЖИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА НОВИХ СУХАРНИХ ВИРОБІВ ПОЛІПШЕНИХ СПОЖИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

Назва:
ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА НОВИХ СУХАРНИХ ВИРОБІВ ПОЛІПШЕНИХ СПОЖИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,02 KB
Завантажень:
451
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Львівська комерційна академія
Гірняк Лілія Ігорівна
УДК 620.2:664.663.5.33
ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА НОВИХ СУХАРНИХ ВИРОБІВ ПОЛІПШЕНИХ СПОЖИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ
Спеціальність 05.18.15 – товарознавство харчових продуктів
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Львівській комерційній академії Укоопспілки.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, професор
Задорожний Іван Михайлович
Львівська комерційна академіяУкоопспілки
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Ковбаса Володимир Миколайович
Національний університет харчових технологій, професор кафедри технології хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів
Доктор с/г наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України
Рудавська Ганна Богданівна
Київський національний торговельно-економічний університет,
професор кафедри товарознавства, та експертизи продовольчих товарів
Провідна установа: | Полтавський університет споживчої кооперації України,
Захист відбудеться 14 листопада 2003 року о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.02 при Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий 13.10.2003 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Є. В. Тищенко
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Формування асортименту харчових продуктів з поліпшеним складом, збагаченим життєво важливими нутрієнтами, дозволяє задовольнити потреби організму людини та забезпечити організацію здорового харчування населення. Таке спрямування є визначальною передумовою покращення здоров’я нації, підвищує конкурентоспроможність нової продукції.
Асортимент та якість сухарних виробів, які виготовляються хлібопекарськими підприємствами України, не задовільняє зростаючого попиту населення у багатьох регіонах і не дозволяє витіснити з ринку України іноземних виробників. Тому розробка нових сухарних виробів поліпшених споживних властивостей та цільового призначення є актуальною проблемою. Сухарні вироби вважаються доступними для збагачення цінними компонентами нетрадиційної сировини рослинного походження, які фізіологічно попереджують фармакологічний підхід.
Підвищення якості та подовження терміну зберігання вітчизняних сухарних виробів сприятимуть зростанню їх конкурентоспроможності.
Для розв’язання цього необхідно провести комплекс досліджень з вивчення впливу добавок нетрадиційної сировини на формування споживних властивостей нових сухарних виробів та змін органолептичних, фізико-хімічних, структурно-механічних і мікробіологічних показників у процесі їх зберігання. Важливо також дослідити вплив таропакувальних матеріалів та умов навколишнього середовища на збереження якості розроблених виробів. Вирішенню цих питань і була присвячена дана дисертаційна робота.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження проводились відповідно до Закону України “Про якість та безпеку харчових продуктів і продовольчої сировини” від 23 грудня 1997 року, та державних програм: “Використання відходів виробництва і споживання на період до 2005 року”, багатогалузевої науково-технічної програми “Високоефективні ресурсозберігаючі виробництва харчових продуктів високої біологічної цінності”, наукової теми 03.08.01./091-03 “Розробка нових технологій мясних продуктів, продуктів з борошна для лікувально-профілактичного харчування та впровадженя їх у виробництво”, яка затверджена наказом Державного комітету України з питань науки і технології №15 від 03.03.93р., з бюджетною тематикою науково-дослідних робіт кафедри товарознавства продовольчих товарів ЛКА.
Мета і задачі дослідження. Метою досліджень є наукове обгрунтування та практичне втілення результатів досліджень щодо поліпшення споживних властивостей сухарних виробів та подовження терміну зберігання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТОВАРОЗНАВЧА ОЦІНКА НОВИХ СУХАРНИХ ВИРОБІВ ПОЛІПШЕНИХ СПОЖИВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок