Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОТИВАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ МАЛИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ АПК

МОТИВАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ МАЛИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ АПК

Назва:
МОТИВАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ МАЛИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ АПК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,45 KB
Завантажень:
207
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
УКРАЇНСЬКОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК
ГАЦУРА Володимир Ярославович
УДК 631.115(1.6)
МОТИВАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ
МАЛИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ АПК
Спеціальність 08.06.01 – економіка підприємства
і організація виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті аграрної економіки Української академії аграрних наук.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Парсяк Володимир Никифорович
Інститут аграрної економіки УААН,
старший науковий співробітник
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Малес Володимир Микитович,
Житомирський агроекологічний університет Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри маркетингу і зовнішньоекономічної діяльності
кандидат економічних наук
Федієнко Павло Миколайович,
Українська академія аграрних наук,
заступник начальника Відділення аграрної економіки і земельних відносин
Провідна установа: Одеський державний економічний університет Міністерства освіти і наук України, м. Одеса
Захист відбудеться 27 березня 2002 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.350.02 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук в Інституті аграрної економіки УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, 3-й поверх, конференц-зал.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту аграрної економіки УААН.
Автореферат розісланий “_23_” лютого 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник Пулім В.А.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Формування ринкової економічної системи є одним з головних завдань розбудови Української держави, що визначає зміст і вектори економічного розвитку суспільства. За своїми масштабом і складністю ця робота є виключно відповідальною, адже йдеться не тільки про докорінні зміни виробничих відносин, менталітету їх носіїв, кардинальні структурні перетворення, а й про принципово нові спонукальні чинники, які забезпечуватимуть високу результативність й ефективність функціонування нової системи, що в свою чергу є базисом підвищення життєвого рівня населення, повнішого задоволення його зростаючих матеріальних і духовних потреб, забезпечення прогресу суспільства.
Особливо гостро ця проблема постала для агропромислового сектора національної економіки. Складність ситуації зумовлена тим, що глибокі соціально-економічні перетворення виявилися занадто болючими і надмірно тривалими для сільського господарства. Практично ця галузь опинилася заручником надзвичайно великої політико-економічної помилки радянського періоду, внаслідок якої найродючіша у світі земля втратила господаря, селянам насильницьким чином були нав’язані штучні організаційні форми відбування трудової повинності, природні мотиваційні основи їх господарської діяльності були втрачені для суспільства. Тому, незважаючи на енергійні, принципово вірні і виважені кроки у реформуванні сільського господарства, результати цього процесу є не адекватними очікуваним.
Для розв'язання даної проблеми уявляється доцільним концентрація зусиль у двох напрямках. По-перше, агропромисловому сектору, як і всьому народногосподарському комплексу, вкрай необхідні структурні перетворення, які на основі докорінного реформування відносин власності і посилення підприємницької мотивації забезпечать ефективне становлення ринкової економічної системи. Господарська практика розвинутих країн світу доводить, що на це спроможні насамперед малі та середні підприємства. Отже, становлення і розбудова малого бізнесу є актуальним і невідкладним завданням реструктуризації агропромислового комплексу. По-друге, користуючись нагодою зміни організаційно-правових форм господарювання, варто порушити питання про застосування нової методології управління, побудованої на концепції мотиваційного менеджменту, тобто вивчення і використання індивідуальних потреб працівників, їх очікування отримати винагороду за свою працю, усвідомлення умов і обставин трудової діяльності для досягнення цілей певної організації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОТИВАЦІЙНЕ УПРАВЛІННЯ МАЛИМИ ПІДПРИЄМСТВАМИ АПК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок