Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ УПРАВЛІННЯ ОБЄКТАМИ МІКРОЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ УПРАВЛІННЯ ОБЄКТАМИ МІКРОЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ УПРАВЛІННЯ ОБЄКТАМИ МІКРОЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,97 KB
Завантажень:
249
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ
Малиновський Михайло Леонідович
УДК 681.5:656.257
УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ УПРАВЛІННЯ
ОБЄКТАМИ МІКРОЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ
05.22.20 – експлуатація та ремонт засобів транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській державній академії залізничного транспорту Міністерства транспорту і зв’язку України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Фурман Ілля Олександрович,
Харківський державний технічний університет
сільського господарства, кафедра автоматизації
та комп’ютерних технологій, завідувач.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Харченко В’ячеслав Сергійович,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського ("ХАІ"), кафедра комп’ютерних систем та мереж, завідувач
кандидат технічних наук, доцент
Чепцов Михайло Миколайович,
Донецький інститут залізничного транспорту, проректор з наукової роботи.
Провідна установа – Київський університет економіки і технології
транспорту, кафедра інформаційних систем і
технології на залізничному транспорті, Міністерство
транспорту і зв’язку України, м. Київ.
Захист відбудеться " 23 " грудня 2004 р. о 1330 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.820.04 в Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, майдан Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий " 22 " листопада 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Фалендиш А.П.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним з ефективних напрямків науково-технічного прогресу в області промислової автоматизації є розробка і масове застосування мікроелектронних і мікропроцесорних систем обробки інформації і управління. Разом з цим, абсолютна більшість систем управління об'єктами залізничної автоматики, у тому числі – систем централізації, все ще залишаються релейними. Ці системи забезпечують необхідні показники надійності і безпеки, але мають істотні недоліки, що знижують техніко-економічну ефективність їх практичного використання. До таких недоліків відносяться: жорстка логіка, висока вартість реле 1-го класу надійності, великі габарити, значна витрата дефіцитних матеріалів і ін.
У даний час багато фірм і організацій в нашій країні і за кордоном ведуть роботи по створенню вільно програмованих мікропроцесорних систем централізації, досвід практичного використання яких показав, що вони досить ефективно вирішують задачі обробки і візуалізації великих потоків інформації, однак реалізація цими системами функцій управління виконавчими механізмами утруднена через складність забезпечення необхідних показників безпеки, завадостійкості, імовірності появи перебоїв (у тому числі – з вини "зависання" процесорів), а також вимог до синхронізації резервованих каналів управління.
У ряді робіт показано, що розроблювачами сучасних мікроелектронних систем централізації в значній мірі недовикористовуються можливості імпульсного парафазного кодування інформації, обмежено використовуються методи многоверсійної надмірності, вкрай недостатньо використовуються методи явно вираженої паралельної обробки інформації, явно недооцінюються і практично не використовуються переваги у швидкодії і живучості регулярних мікроелектронних структур, і в першу чергу такої перспективної елементної бази на їхній основі, як програмовані логічні інтегральні схеми (ПЛІС).
У зв'язку з зазначеним представляється актуальним і доцільним проведення досліджень, спрямованих на розробку нових (нетрадиційних) і удосконалення відомих методів та засобів управління об'єктами мікроелектронної системи централізації шляхом розвитку теорії синтезу та створення паралельних керуючих автоматів, адаптованих до обробки імпульсних парафазних сигналів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ТА ЗАСОБІВ УПРАВЛІННЯ ОБЄКТАМИ МІКРОЕЛЕКТРОННОЇ СИСТЕМИ ЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок