Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗМІСТ І МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

ЗМІСТ І МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

Назва:
ЗМІСТ І МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,71 KB
Завантажень:
414
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ІНСТИТУТ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ АПН УКРАЇНИ
ВДОВЕНКО Ігор Станіславович
УДК 372.8:621.3
ЗМІСТ І МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ
МАЙБУТНІХ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ
ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА
13.00.04 – теорія та методика професійної освіти
Автореферат дисертації
на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Чернігівському державному педагогічному універ-ситеті імені Т.Г. Шевченка, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник кандидат педагогічних наук, доцент
Торубара Олексій Миколайович,
Чернігівський державний педагогічний університет імені Т.Г. Шевченка, декан індустріально-педагогічного факультету.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
Коваленко Олена Едуардівна
Українська інженерно-педагогічна академія,
ректор;
кандидат педагогічних наук, доцент
Кадемія Майя Юхимівна
Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище,
заступник директора.
Захист відбудеться " 15 " вересня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.458.01 в Інституті професійно-технічної освіти АПН України, 03045, м. Київ, Чапаєвське шосе, 98.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту професійно-технічної освіти АПН України, 03045, м. Київ, Чапаєвське шосе, 98.
Автореферат розісланий " 11 " серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради І.С. Голіяд


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність і доцільність дослідження. Прискорення науково-технічного прогресу, інтенсивний характер розвитку сучасних техноло-гічних процесів підвищує вимоги до професійних умінь працівників, зумовлює необхідність удосконалення підготовки фахівців. Сучасні робіт-ники, техніки, інженери мають володіти широким технічним світоглядом, бути здатними до оперативного реагування на будь-які зміни в техноло-гічному процесі, спроможними передбачити наслідки цих змін, планувати свої дії, самостійно визначати найбільш раціональні прийоми праці. Тому політика держави щодо формування сучасної професійної сфери суспіль-ства відіграє надзвичайно вагому роль.
На даному етапі дії державних органів мають спрямовуватися, насамперед, на створення сучасних виробництв і нових робочих місць, оптимізацію структури зайнятості населення на основі регулювання ринку праці. Вирішення цього питання потребує розробки та прийняття комплексу заходів державного регулювання, реалізації єдиної стратегії на державному рівні, спрямованої не тільки на забезпечення продуктивної роботи працюючого населення, а і посилення соціального захисту безробітних, а також осіб з обмеженими можливостями і таких, які не здатні на рівних витримувати конкуренцію на ринку праці.
Президентом України поставлено органам влади конкретне завдання щодо створення 5 млн. нових робочих місць. Перешкодою до виконання цього завдання може стати відсутність програми структурної перебудови народного господарства, програми інноваційного розвитку економіки, що передбачала б створення нових робочих місць за визначеними показниками та визначення пріоритетного розвитку окремих галузей економіки.
Практика останнього десятиріччя свідчить, що в багатьох регіонах за відсутності системної роботи органів влади, підприємств, закладів освіти наслідком стали диспропорції як в економічному розвитку, так і у рівнях професійної зайнятості населення й виникли невідповідності між попитом і пропозицією робочої сили, дефіцит певних професій на ринку праці.
У зв’язку з цим у першу чергу необхідно розробити концепцію економічного й соціального розвитку кожного регіону з урахуванням їхньої специфіки та механізмів державного регулювання, що спрямовані на створення робочих місць шляхом залучення інвестицій, підтримки сільгоспвиробників, малого бізнесу чи самозайнятості.
З метою створення сприятливих умов для формування професійної сфери суспільства, необхідне прийняття пакета законів і нормативно-правових актів у сфері зайнятості, які давали б змогу здійснити правове забезпечення рішень уряду щодо зайнятості, порядку формування державного замовлення на підготовку кваліфікованих кадрів у професій-ній сфері та створення робочих місць.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЗМІСТ І МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок