Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН

ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,87 KB
Завантажень:
504
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ПОГОРІЛИЙ МАКСИМ ЛЕОНІДОВИЧ
УДК 631.356.2
ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ
БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН
05.05.11 – Машини і засоби механізації сільськогосподарського
виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2001 р.


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному аграрному університеті та Українському державному Центрі по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва.
Науковий керівник: професор, член-кореспондент УААН Войтюк Дмитро Григорович, Національний аграрний університет, м.Київ, завідувач кафедри сільськогосподарських машин
Офіційні опоненти: доктор технічних наук Хелемендик Микола Михайлович, Луцький державний технічний університет, м.Луцьк, професор кафедри сільськогосподарських машин;
кандидат технічних наук, професор Мельник Іван Іванович, Національний аграрний університет, м.Київ, завідувач кафедри експлуатації техніки та інженерного менеджменту, заслужений працівник народної освіти України.
Провідна установа: ННЦ "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" УААН, відділ механізова-ного виробництва овочів та коренебульбоплодів, смт.Глеваха, Васильківський р-н, Київська область.
Захист відбудеться "20"листопада 2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.004.06 в Національному аграрному університеті за адресою: м.Київ-41, вул.Героїв Оборони, 15, навчальний корпус 3, аудиторія 65.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного аграрного університету: м.Київ-41, вул. Героїв Оборони, 11, навчальний корпус 10.
Автореферат розісланий "12 " жовтня 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради __________________ Д.Г.Войтюк
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Недостатня технологічно-експлуатаційна ефективність критичного за чисельністю та технічним станом парку машин для збирання буряків (БМ-6А, КС-6Б, МКК-6, РКМ-6 та інших) по повноті видалення гички і збирання врожаю, засміченості сировини гичкою та грунтом, особливо в екстремальних (засушливих, зволожених та забурянених) умовах, обумовлюють низьку якість і високі (10-15%) втрати цукрової сировини, фізична забрудненість (ФЗ) якої перевищує показники європейських збиральних машин в 1,5-2 рази, та різке збільшення обсягів ручної праці. Тому постала невідкладна необхідність у подальшому науковому обгрунтуванні більш досконалих технічних рішень по підвищенню технологічної ефективності бурякозбиральних машин (БЗМ).
Робота виконана відповідно до завдання "Програма виробництва технологічних комплексів машин та обладнання для АПК на 1998-2005 роки” згідно з "Національною програмою розробки і виробництва комплексів машин і обладнання для сільського господарства, харчової та переробної промисловості" (розділ 3 "Машини і обладнання для рослинництва"), затвердженою Кабінетом міністрів України 07.03.1996 р.
Мета досліджень: обгрунтування технологічних і технічних способів підвищення технологічної ефективності БЗМ за рахунок удосконалення робочих процесів доочистки голівок і викопування коренеплодів.
Задачі досліджень:
- провести системотехнічний аналіз і дослідження ефективності сучасних конструкцій БЗМ в типових і екстремальних умовах роботи, визначити та обгрунтувати головні чинники підвищення їх технологічно-експлуатаційної ефективності;
- здійснити дослідження агрофізичних і механічних характеристик системи “гичка-коренеплід-грунт” в умовах інтенсифікації силових дій та вишукати більш ефективні механіко-технологічні прийоми подальшого удосконалення робочих процесів доочистки голівок і викопування коренеплодів;
- обгрунтувати конструкцію та визначити параметри більш ефективних робочих органів для доочистки голівок і викопування коренеплодів.
Обєкти досліджень: робочі процеси вітчизняних та зарубіжних конструкцій бурякозбиральних машин, система “гичка-коренеплід-грунт” та макети нових типів робочих органів для доочистки голівок і викопування коренеплодів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ БУРЯКОЗБИРАЛЬНИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок