Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> КОН'ЮНКТУРА РИНКУ ЛЬОНОПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ

КОН'ЮНКТУРА РИНКУ ЛЬОНОПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ

Назва:
КОН'ЮНКТУРА РИНКУ ЛЬОНОПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,55 KB
Завантажень:
498
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ
ГУРА ОКСАНА ВАСИЛІВНА
УДК 338.12.017;339.13.+633.521
КОН'ЮНКТУРА РИНКУ ЛЬОНОПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ
08.07.02 – економіка сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ – 2001
Дисертацією є рукопис
Дисертаційна робота виконана в Інституті аграрної економіки УААН
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор, академік УААН,
заслужений діяч науки і техніки України
ШПИЧАК Олександр Михайлович,
академік-секретар відділення економіки і земельних
відносин УААН
Офіційні опоненти - доктор економічних наук, член-
кореспондент УААН
Пасхавер Борис Йосипович,
заступник завідуючого відділом економічних відносин АПК,
Інстиут економіки НАН України
- кандидат економічних наук
НАЗАРОВА Алла Василівна,
в.о. доцента кафедри статистики і аналізу господарської
діяльності Нацонального аграрного університету
Провідна організація - Державна агроекологічна академія Міністерства освіти і науки
України, м. Житомир.
Захист дисертації відбудеться 19.06.2001 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.01 в Інституті аграрної економіки УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв Оборони, 10, 3-ій поверх, конференц-зал .
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інститут аграрної економіки УААН, 2-ий поверх, кім. 211.
Автореферат розіслано 18.05.2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої ради
доктор економічних наук,
член-кореспондент УААН Малік М.Й.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження обумовлена тим, що в недалекому минулому льонопромисловий підкомплекс як один з провідних в поліській зоні України нині перебуває в кризовому стані.
Наукові дослідження присвячені вивченню кон'юнктури ринку льонопродукції, функціонуванню льонопереробної галузі з метою відпрацювання шляхів виходу цієї галузі з кризового стану.
Вихідним етапом виробництва льонопродукції є забезпечення його льоносировиною. Тому вирощенню та первинній переробці льону відведене головне місце в дослідженнях. Вони доповнюються аналізом стану та економічних тенденцій в льонопереробній промисловості.
Вивчення ринку кінцевої продукції та його кон'юнктури, розробка прогнозу зробили можливим визначити необхідні заходи для поліпшення ситуації на ринку льонопродукції, що, відповідно, позитивно вплине і на її виробництво.
Дослідження кон'юнктури ринку льонопродукції являють собою збір, обробку та аналіз даних з метою обгрунтування прийняття маркетингових рішень.
Дослідження ринку проведене в двох розрізах:а) оцінка тих чи інших ринкових параметрів для даного моменту часу; б) отримання прогнозних значень. Загальна мета ринкових досліджень заключається у визначенні умов, за яких забезпечується найбільш достатнє задоволення попиту населення в товарах даного виду та створюється основа для ефективного збуту виробленої продукції. У відповідності з цим головним напрямком вивчення ринку льоносировини та льонопродукції є аналіз поточного співвідношення попиту та пропозиції відповідного товару, динаміки цін з можливістю прогнозу цих ринкових параметрів у майбутньому. Вивчення відмічених елементів дозволяє охарактеризувати кон'юнктуру ринку льонопродукції та її зміни з достатньою мірою об'єктивності.
Прогнозування кон'юнктури дозволяє визначити та кількісно оцінити перспективи розвитку льонарських та льонопереробних підприємств з точки зору ресурсних можливостей, виробничого потенціалу, купівельної спроможності населення, ступеня задоволення суспільних потреб. Метою прогнозування є створення інформаційної бази, необхідної для вибору оптимального шляху розвитку підприємств у майбутньому, що дозволить їм більш гнучко орієнтуватися в складних процесах економічного розвитку, виробляти відповідну стратегію поведінки на ринку.
Про актуальність дослідження кон'юнктури товарного ринку свідчить узагальнення зарубіжних і вітчизняних теоретичних досліджень та наукових публікацій з цієї проблеми, зокрема В.Зомбарта, Г.Касселя, П.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: КОН'ЮНКТУРА РИНКУ ЛЬОНОПРОДУКЦІЇ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок