Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Диференціальний підхід до реабілітації репродуктивної функції жінок після ендоскопічного лікування тубооваріальних утворень різного генезу

Диференціальний підхід до реабілітації репродуктивної функції жінок після ендоскопічного лікування тубооваріальних утворень різного генезу

Назва:
Диференціальний підхід до реабілітації репродуктивної функції жінок після ендоскопічного лікування тубооваріальних утворень різного генезу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,77 KB
Завантажень:
263
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЧЯ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ім. П.Л.ШУПИКА
ПАЩЕНКО СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ
УДК 618.2-059-072.1-08
Диференціальний підхід до реабілітації репродуктивної функції жінок після ендоскопічного лікування тубооваріальних утворень різного генезу
14.01.01 – акушерство та гінекологія
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Київ 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України
Науковий керівник
доктор медичних наук, професор
Вдовиченко Юрій Петрович,
Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України, завідувач кафедри акушерства, гінекології та перинатології
Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор
Сенчук Анатолій Яковлевич,
Медичний інститут Української Асоціації народної медицини МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології;
член-кореспондент АМН України, доктор медичних наук, професор Венцківський Борис Михайлович,
Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця МОЗ України, завідувач кафедри акушерства та гінекології № 1
Провідна установа: Одеський державний медичний університет МОЗ України, кафедра акушерства та гінекології № 1
Захист дисертації відбудеться “3” березня 2006 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.26.613.02 при Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м.Київ, вул. Дорогожицька, 9)
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київської медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика МОЗ України (04112, м.Київ, вул. Дорогожицька, 9)
Автореферат розісланий “31” січня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор медичних наук, професор Романенко Т.Г.
Загальна характеристика роботи
актуальність теми. Однією з основних причин порушення репродуктивної системи жінок є тубооваріальні утворення (гідросальпінкс, піосальпінкс, кіста), що вимагає удосконалення питань діагностики, лікування, реабілітації у разі цієї патології (В.Н. Запорожан та співавт., 1999).
Тубооваріальні утворення частіше зустрічаються у жінок репродуктивного віку і є безпосередньою причиною безплідності, позаматкової вагітності тощо (С.В. Хміль та співавт., 2002).
Домінуючу роль ендоскопічної хірургії в оперативній гінекології можно було передбачити ще наприкінці 80-х років, коли використання лапароскопа стало розглядатися хірургами-гінекологами як звичайна щодення процедура. Нині при лікуванні гінекологічних захворювань широко використовуються ендоскопічні методи лікування. В той же час збільшується число втручань, для яких лапароскопічний підхід тільки розробляється. Це відноситься як до діагностичних, так і до хірургічних (органозберігаючих та радикальних) операцій (І.З. Гладчук, 1999). Сьогодні гінеколог використовує лапароскопію, щоб виявити захворювання, провести його корекцію та прогнозувати подальший стан пацієнтки (В.І. Кулаков та співавт., 2000).
Вивчення етіології захворювання, розробка патогенетичної терапії, реабілітації та профілактики запальних захворювань внутрішніх статевих органів є першочерговим завданням програми охорони здоров’я жінки та її майбутніх дітей (Б.М. Венцківський та співавт., 2002).
Незважаючи на значну кількість наукових праць з проблеми реабілітаційних заходів щодо збереження репродуктивної функції у жінок, які перенесли хірургічні втручання з приводу тубооваріальних утворень різної етіології, немає чітко розробленої тактики з ведення цих хворих (О.М. Юзько та співавт., 2000).
Усе зазначене свідчить про актуальність обраного наукового завдання, вирішення якого дасть змогу в комплексі відпрацювати єдиний підхід до проведення реабілітації у жінок репродуктивного віку.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Виконана науково-дослідна робота є фрагментом наукової роботи кафедри акушерства, гінекології та перинатології Київської медичної академії післядипломної освіти ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Диференціальний підхід до реабілітації репродуктивної функції жінок після ендоскопічного лікування тубооваріальних утворень різного генезу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок