Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ЛІЗИНГУ В ТЕХНІЧНОМУ ОНОВЛЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

РОЗВИТОК ЛІЗИНГУ В ТЕХНІЧНОМУ ОНОВЛЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
РОЗВИТОК ЛІЗИНГУ В ТЕХНІЧНОМУ ОНОВЛЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,12 KB
Завантажень:
202
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Павлова Галина Євгеніївна
УДК 35.073.513.1/.2:613.173:338.43
РОЗВИТОК ЛІЗИНГУ В ТЕХНІЧНОМУ ОНОВЛЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами (економіка сільського господарства і АПК)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Дніпропетровському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник доктор економічних наук, професор
Плаксієнко Валерій Якович,
Дніпропетровський державний аграрний
університет
завідувач кафедрою обліку і аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Олійник Олександр Васильович
Харківський національний аграрний університет ім. В.В. Докучаєва
завідувач кафедри фінанси
кандидат економічних наук, доцент
Кузьмін Володимир Веніамінович
Херсонський національний технічний університет доцент кафедри фінансів і кредиту
Захист відбудеться „13” грудня 2007 року о 13-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 у Дніпропетровському державному аграрному університеті за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25, ауд.342.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова, 25.
Автореферат розісланий „12” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Миронова Р.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність досліджень. Для сільського господарства, як і будь-якої іншої галузі матеріального виробництва, техніко-технологічна оснащеність має вирішальне значення. Без застосування сучасних технічних засобів і технологій неможливо виробляти конкурентоспроможну продукцію на внутрішньому й зовнішньому ринках.
Низький рівень рентабельності й навіть збитковість значної кількості сільськогосподарських підприємств усіх організаційно-правових форм призвели до того, що підприємства змушені використовувати техніку придбану ще за радянських часів. Нову техніку можуть купувати лише підприємства з високими прибутками. Наслідком цього стало прискорення зношування техніки та її дефіцит.
В аграрному секторі економіки склалася така ситуація, коли необхідно впроваджувати нові для нашої країни методи оновлення матеріально-технічної бази, щоб реально пожвавити підприємницьку діяльність, забезпечити процеси економічного оновлення і розширеного відтворення.
Одним з таких методів, що сприятиме розвитку вітчизняного товаровиробника і науково-технічного прогресу в цілому є лізинг, оскільки він дає нові можливості доступу до його досягнень і є формою матеріально-технічного забезпечення сільського господарства.
Проблемам розвитку лізингових відносин в технічному оновленні сільськогосподарських підприємств присвячено немало робіт як в Україні, так і в інших країнах. Найбільш вагомий внесок у дослідження даної тематики внесли В.Г. Андрійчук, В.І. Артиш, О.В. Гудима, О.М. Федорчук
О. Ляхова, М. Пастернак, В.В. Іванишин, О.В. Олійник, П.М. Макаренко, Л.Ю. Мельник, І.Г. Міхаліна, В.Я. Плаксієнко, А.Л. Прокопенко, Г.Л. Піратовський, О.В. Остафіль, Н.С. Станклевська, Т.В. Куліш, В.Різник, В.В. Кузьмін, В.В. Казимірський, О. Симакова, та ін.
Дослідження і узагальнення численних праць щодо розвитку лізингу, досвіду його становлення в Україні дали можливість встановити, що окремі питання цієї багатопланової проблеми залишаються не достатньо дослідженими. Зокрема, недостатньо уваги приділяється обґрунтуванню впливу лізингу на розширене відтворення сільського господарства.
Таким чином, на сучасному етапі економічного розвитку виникла необхідність проведення комплексних досліджень у напрямі розвитку лізингових відносин в сільському господарстві.
Актуальність, важливість, практичне значення, специфічність та недостатня наукова розробка вищезазначених проблем обумовили вибір теми дисертаційної роботи, визначили її теоретичну спрямованість, структурну побудову і характер дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗВИТОК ЛІЗИНГУ В ТЕХНІЧНОМУ ОНОВЛЕННІ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок