Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРАЦІ РОБОЧИХ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРАЦІ РОБОЧИХ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

Назва:
УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРАЦІ РОБОЧИХ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,43 KB
Завантажень:
255
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Кравченко Вікторія Петрівна
УДК 331.103.15:65.014.1
УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРАЦІ РОБОЧИХ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ
Спеціальність 08.09.01 – демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
 
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному економічному університеті
Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат економічних наук,
Щербак Валерія Геннадіївна,
Харківський національний економічний університет,
доцент кафедри економіки та маркетингу
Офіційні опоненти : доктор економічних наук, професор
Горєлов Дмитро Олександрович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет Міністерства освіти і науки України, професор кафедри економіки;
кандидат економічних наук, професор
Матросов Олександр Дмитрович, Національний технічний університет „Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, професор кафедри організації виробництва та управління персоналом.
Провідна установа : Інститут економіки промисловості НАН України, м. Донецьк, відділ проблем управління виробництвом.
Захист відбудеться „ 28 ” 09 2005 р. о 13 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.055.02 у Харківському національному економічному університеті за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна 9а.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету за адресою: 61001, м. Харків, пр. Леніна, 9а.
Автореферат розісланий „ 26 ” 08 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Красноносова О.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення та розвиток ринкових відносин в економіці Україні і формування конкурентного середовища об’єктивно вимагають створення адекватних заходів в управлінні соціально-трудовими відносинами в колективі, створення механізму їх регулювання та оптимізації на різних рівнях, у тому числі на мікроекономічному, до яких відносяться дослідження і розробка наукових основ підвищення ефективності праці, її організації та стимулювання на виробництві. Особливе значення, під кутом зору забезпечення високого рівня ефективності праці, має розробка системи управління її якістю, наукова обґрунтованість якої є однією з передумов ефективної діяльності підприємства. Якість праці втілюється у якість роботи працівників підприємства, поліпшує трудові відносини, змінює характер і зміст праці, соціально-психологічний клімат на підприємстві.
Вивчення якості праці має важливе методологічне значення, оскільки воно є свідченням переходу проблем праці на більш високий рівень, який дозволяє вивчати глибинні, сутнісні риси виробничих зв’язків та процесів, джерела та протиріччя праці. Актуальність теми стає особливо вагомою в умовах подолання деформацій промислового виробництва, створення нової системи управління соціально-трудовими відносинами і розробки концепції усунення колективних спорів з метою зменшення не прогнозованих витрат для виробничих систем.
Усвідомлення проблеми якості праці та її підвищення в сучасних умовах ускладнено наявністю негативних процесів на макро та мікроекономічному рівнях, тому виникає об’єктивна необхідність своєчасної оцінки соціально-трудових відносин, що склалися в колективі, розробки и застосування оптимальних моделей їх розвитку та регулювання.
Значущість дослідження посилюється, оскільки сучасні заходи щодо підвищення якості праці робітників базуються, в основному, на адміністративних методах регулювання трудових відносин, які не враховують соціально-економічних параметрів, що склалися на виробництві. Тому необхідність розробки теоретичних і прикладних аспектів регулювання якості праці робітників, створення ефективного механізму та оптимізаційних моделей визначили наукову і практичну актуальність обраної теми дослідження.
Проблемі якості праці присвячені роботи О.Амоши, В.Гриньової, М.Долішнього, Є.Капустіна, О.Матросова, О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРАЦІ РОБОЧИХ НА ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок