Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНТЕР’ЄРІВ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ СИРІЇ (НА ПРИКЛАДІ ДАМАСКУ)

АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНТЕР’ЄРІВ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ СИРІЇ (НА ПРИКЛАДІ ДАМАСКУ)

Назва:
АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНТЕР’ЄРІВ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ СИРІЇ (НА ПРИКЛАДІ ДАМАСКУ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,01 KB
Завантажень:
178
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
АСЕМ САЛЛЮМ
УДК 725.7.71
АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНТЕР’ЄРІВ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ СИРІЇ
(НА ПРИКЛАДІ ДАМАСКУ)
18.00.02 – «Архітектура будівель і споруд»
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата архітектури
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті будівництва і
архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник
кандидат архітектури, доцент
Малік Тетяна В’ячеславівна,
Київський національний університет будівництва і архітектури, доцент кафедри дизайну архітектурного середовища
Офіційні опоненти:
доктор архітектури, професор
Уреньов Валерій Павлович
Архітектурно-художній інститут Одеської державної академії будівництва і архітектури, директор
кандидат архітектури
Чернявський Володимир Георгійович
Національний авіаційний університет
професор кафедри комп'ютерних технологій дизайну
Захист відбудеться « 10 » квітня 2008 р. о 15.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.02 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою: 03037, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31, ауд 466
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03680, Київ-37, Повітрофлотський проспект, 31
Автореферат розісланий « 7 » березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої Ради В.В. Товбич


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сирійська Арабська Республіка (САР) – країна з давньою історією, власною своєрідною культурою та багатовіковими традиціями. Вигідне стратегічне розташування території – країна розташована на межі Азії, Африки, Європи – давало великі можливості для економічного розвитку. Внаслідок завойовницьких війн її кордони постійно змінювалися, найбільш тривалими (понад 400 років) були кордони Аль-Шама – так називалася Сирія під час турецького ярма, туди входили сучасні Сирія, Палестина, Ліван, Йорданія. Сирія – країна стародавніх міст, багатих унікальними пам’ятками архітектури світового значення, коріння цієї країни сягає у сиву давнину.
Актуальність теми. Формування регіону у даний час значно змінило свій традиційний напрямок, особливо вплинули європейські архітектори, які не достатньо врахували особливості регіону. В результаті цього більшість міст змінили свій традиційний східний образ. Зокрема, Дамаск, який є найстарішою з існуючих столиць (5000 р.), яка зберегла чудові зразки класичного арабського міста і, по суті, є оглядовою книгою еволюції людської цивілізації. На прикладі Дамаску можна побачити, що у процесі економічного та політичного розвитку країни активізувалася сфера обслуговування і торгівлі. Зокрема, все більше проектується та будується підприємств харчування, в основному це комфортабельні підприємства, розраховані на багаті верстви населення, запроектовані у європейському стилі, який не враховує ані східних традицій, ані, скажімо, сирійського колориту та своєрідності звичаїв. Внаслідок цього існує певний розрив між традиційною архітектурою та сучасним будівництвом, оскільки проектування здійснюється лише з урахуванням локальної ситуації, поза методологічним зв’язком з основними етапами проектування підприємств харчування.
Як і всі східні міста, Дамаск має нову та стару частини. Стара частина Дамаску огороджена кріпосною стіною, що добре збереглася до наших днів. Тут багато стародавніх та історичних будівель, що вціліли завдяки пильному нагляду сирійських державних органів від руйнування чи перебудови старого міста, а також, слід відмітити особливу любов і повагу сирійського народу до своєї національної спадщини. Нові райони Дамаска своїми сучасними будовами зайняли великі масиви на північ, захід і південь від стін старої частини міста.
Так, на території старого міста організувалось багато підприємств харчування, які не змінили свого вигляду протягом багатьох років, вони зберегли не лише звичаї та традиційну кухню, а й є пам'ятками архітектури, які зберігають стародавні візерунки та орнаменти, історію і традицію сирійського народу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: АРХІТЕКТУРНО-ПЛАНУВАЛЬНА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНТЕР’ЄРІВ ПІДПРИЄМСТВ ХАРЧУВАННЯ СИРІЇ (НА ПРИКЛАДІ ДАМАСКУ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок