Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТРИФАЗНО – ДВОФАЗНЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ В СЕРЕДОВИЩІ СО2

ТРИФАЗНО – ДВОФАЗНЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ В СЕРЕДОВИЩІ СО2

Назва:
ТРИФАЗНО – ДВОФАЗНЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ В СЕРЕДОВИЩІ СО2
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,48 KB
Завантажень:
54
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАННЯ ІМ. Є.О. ПАТОНА
Лавренюк Андрій Валентинович
УДК 621.791.03: 621.791.754
ТРИФАЗНО – ДВОФАЗНЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ
ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ В СЕРЕДОВИЩІ СО2
Спеціальність: 05.03.06 - “Зварювання та споріднені технології”
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України.
Науковий керівник:
доктор технічних наук, професор
Пентегов Ігор Володимирович,
Інститут електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України,
провідний науковий співробітник.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор
Размишляєв Олександр Денисович,
Приазовський державний технічний університет,
Міністерство освіти та науки України,
м. Маріуполь, професор кафедри
"Устаткування та технологія зварювального виробництва".
кандидат технічних наук, доцент
Верещаго Євген Миколайович,
Національний університет кораблебудування
ім. адмірала Макарова,
Міністерство освіти та науки України,
м. Миколаїв, провідний науковий співробітник кафедри
"Зварювальне виробництво".
Провідна установа:
Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”, МОН України, м. Київ.
Захист відбудеться 6 червня 2007 р. о 1000 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.182.01 при Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, за адресою: 03680, м. Київ-150, МСП, вул. Боженка, 11.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України, за адресою: 03680, м. Київ-150, МСП, вул. Боженка, 11.
Автореферат розісланий " 3 " травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор технічних наук Л.С. Киреєв


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Темі побудови зварювальних джерел живлення (ДЖ) присвячена велика кількість робіт. Дослідженнями, присвяченими цій темі, займалися такі вчені як Патон Б.Є., Лебедєв В.К., Заруба І.І, Пентегов І.В., Троїцький В.О., Браткова О.М., Андреєв В.В., Лебедєв О.В., Коротинський О.Є., Закс М.І., Верещаго Є.М., Дименко В.В. та ін., якими зроблений значний внесок у розробку сучасних зварювальних ДЖ.
Актуальність теми. Вимоги, що висуваються до зварювальних технологій, постійно зростають, тому необхідне створення нових комплексів зварювального устаткування, які забезпечать високу якість зварних з'єднань. Основним компонентом у комплексі зварювального устаткування є ДЖ, від властивостей і характеристик якого безпосередньо залежить стабільність процесу зварювання, а отже, якість зварного з'єднання. На даний момент розвитку машинобудівної промисловості, завдяки простоті реалізації процесу та дешевизні захисної атмосфери, широке застосування знаходить зварювання в середовищі СО2. Тому вдосконалення ДЖ для зварювання в СО2, що спрямоване на поліпшення його зварювальних властивостей при одночасному зменшенні маси та габаритів, є актуальним завданням.
Незважаючи на зростаюче поширення на ринку зварювального устаткування ДЖ інверторного типу тиристорні ДЖ, що працюють на промисловій частоті (далі традиційного типу), завдяки своїй простоті та низькій вартості залишаються затребуваними. Тому назріло завдання створення ДЖ традиційного типу, яке за зварювальними властивостями не поступалося ДЖ інверторного типу, а по масі та габаритам наближалося до них.
Висока маса та габарити ДЖ традиційного типу обумовлені застосуванням зварювальних трансформаторів з шихтованим магнітопроводом, маса якого становить приблизно 50% і більше маси всього ДЖ. Такі трансформатори, як правило, мають неоптимальні параметри. Тому завдання вдосконалювання зварювальних трансформаторів з метою зменшення їх маси та габаритів також актуальне.
Розробка нових підходів при проектуванні силової схеми зварювального ДЖ традиційного типу дозволить поліпшити його зварювальні властивості та створити конкурентноздатне устаткування.
Актуальність теми дисертаційної роботи додатково підтверджується тим, що вона виконана відповідно до планів наукових досліджень ІЕЗ ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ТРИФАЗНО – ДВОФАЗНЕ ДЖЕРЕЛО ЖИВЛЕННЯ ПОСТІЙНОГО СТРУМУ ДЛЯ ЗВАРЮВАННЯ В СЕРЕДОВИЩІ СО2

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок