Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕФЕКТИВНІСТЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА У ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНОМУ КОМПЛЕКСІ

ЕФЕКТИВНІСТЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА У ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНОМУ КОМПЛЕКСІ

Назва:
ЕФЕКТИВНІСТЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА У ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНОМУ КОМПЛЕКСІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,60 KB
Завантажень:
341
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Білецька Наталія Павлівна
УДК 655+366.6
ЕФЕКТИВНІСТЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА
У ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНОМУ КОМПЛЕКСІ
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та
маркетинг
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2000


Дисертація є рукопис.
Робота виконана в Українській академії друкарства, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник : академік НАН України,
доктор економічних наук, професор
Долішній Мар’ян Іванович,
Інститут регіональних досліджень
НАН України, директор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук
Данилишин Богдан Михайлович,
заступник голови Ради по вивченню
продуктивних сил України НАН України
кандидат економічних наук,
старший науковий співробітник
Федорова Галина Павлівна,
Інститут регіональних досліджень НАН України,
старший науковий співробітник відділу
Провідна установа: Ужгородський державний університет, кафедра економіки, менеджменту та маркетингу, Міністерство освіти і науки України, м.Ужгород
Захист відбудеться 27 жовтня 2000 року о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.154.01 Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою:79026, Львів, вул. Козель-ницька, 4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України (79026, Львів, вул. Козельницька, 4).
Автореферат розісланий ”26” вересня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Жовтанецький В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Створення і розвиток незалежної держави, як стверджує історичний досвід, починалися з об’єднання народонаселення ідеєю державності, з формування і виховання тієї духовної єдності, що дозволяє усвідомити велич поставленої мети і породжує прагнення подолати усі перепони на шляху до її досягнення.
Першим і чи не найголовнішим чинником такого об’єднання і духовного зростання була, є і буде національна книга. Саме вона уособлює найважливіший елемент життя суспільства, який має найбільший вплив на формування світогляду народу і створення політичного іміджу країни на міжнародній арені. Сьогодні видавничо-поліграфічний комплекс (ВПК) відіграє важливу роль у формуванні і розвитку інформаційної політики нашої держави. Серед усіх галузей народного господарства ВПК займає специфічне місце, оскільки є синтезом виробництва і культури. Завдяки поліграфічним технологіям широкі верстви населення прилучаються до надбань науки і культури, літератури і мистецтва, забезпечуються конституційні права та інтереси громадян у сфері інформації. Тому розвиток підприємницьких структур у галузі поліграфії набуває суттєвого значення для розбудови нашої незалежної держави.
Як свідчить світовий досвід, саме підприємницький сектор є надійною основою, головним структуроутворювальним елементом конкурентно-ринкового середовища, важливою рушійною силою розвитку економічної системи. Рухливий і динамічний підприємницький сектор сприяє розв’язанню низки соціально-економічних проблем, розширює можливості працевлаштування населення і повнішого задоволення потреб споживачів. Тому актуальність і необхідність розв'язання проблем, що стосуються підвищення ефективності функціонування підприємницьких структур у ВПК, визначили й обумовили вибір теми дисертаційної роботи, завдання та структуру досліджень.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрям дисертаційного дослідження пов’язаний з тематикою роботи Української академії друкарства „Державна програма розвитку національного книговидання і преси до 2000 року”, затвердженої Указом Президента України №158/95 від 28 лютого 1995 року (номер держреєстрації 0195V020942) та держбюджетною темою „Організаційно-економічний механізм адаптації структур видавничо-поліграфічного комплексу України до роботи в умовах ринку” (номер держреєстрації 0195V020634).
Мета і задачі дослідження. Мета дисертаційної роботи полягає в розробленні шляхів підвищення ефективності підприємницьких структур у ВПК через удосконалення механізмів їх розвитку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕФЕКТИВНІСТЬ ПІДПРИЄМНИЦТВА У ВИДАВНИЧО-ПОЛІГРАФІЧНОМУ КОМПЛЕКСІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок