Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ РОЗВ’ЯЗКІВ В ТЕРМОПРУЖНОСТІ ОРТОТРОПНИХ ПЛАСТИН І ОБОЛОНОК

МЕТОДИ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ РОЗВ’ЯЗКІВ В ТЕРМОПРУЖНОСТІ ОРТОТРОПНИХ ПЛАСТИН І ОБОЛОНОК

Назва:
МЕТОДИ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ РОЗВ’ЯЗКІВ В ТЕРМОПРУЖНОСТІ ОРТОТРОПНИХ ПЛАСТИН І ОБОЛОНОК
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,47 KB
Завантажень:
484
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРИКЛАДНИХ ПРОБЛЕМ МЕХАНІКИ І МАТЕМАТИКИ
ім. Я.С.ПІДСТРИГАЧА
Гольцев Аркадій Сергійович
УДК 539.3
МЕТОДИ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ РОЗВ’ЯЗКІВ
В ТЕРМОПРУЖНОСТІ ОРТОТРОПНИХ
ПЛАСТИН І ОБОЛОНОК
01.02.04 – механіка деформівного твердого тіла
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора фізико-математичних наук
Львів – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі прикладної механіки і комп’ютерних технологій Донецького національного університету
Науковий консультант – академік НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор
Шевченко Володимир Павлович,
Донецький національний університет,
ректор, завідувач кафедри.
Офіційні опоненти: член-кореспондент НАН України, доктор технічних наук, професор
Андрейків Олександр Євгенович,
Львівський національний університет ім. Івана Франка,
професор кафедри;
доктор фізико-математичних наук, професор
Карнаухов Василь Гаврилович,
Інститут механіки ім. С.П.Тимошенка НАН України,
завідувач відділу;
доктор фізико-математичних наук, професор
Осадчук Василь Антонович,
Національний університет “Львівська політехника”,
завідувач кафедри.
Провідна установа: Дніпропетровський національний університет,
кафедра теоретичної та прикладної механіки.
Захист відбудеться __26.12____ 2005 р. о 1500 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.195.01 в Інституті прикладних проблем механіки і математики ім. Я.С.Підстригача НАН України за адресою: 79060, м. Львів, вул. Наукова, 3-б.
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці ІППММ ім. Я.С.Підстригача НАН України (м. Львів, вул. Наукова, 3-б).
Відгук на автореферат просимо надсилати за адресою: 79060, м. Львів, вул. Наукова, 3-б, ІППММ ім. Я.С.Підстригача НАН України, вченому секретарю спеціалізованої ради.
Автореферат розісланий __24.11._ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор фізико-математичних наук Мартиняк Р.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Пластини й оболонки є основним несучим елементом об'єктів і виробів у багатьох галузях сучасної промисловості. Це авіабудування, суднобудування, нафтова, газова і хімічна промисловість, промислове і цивільне будівництво і т.д. Для оцінки несучої здатності конструкцій, до складу яких входять тонкостінні елементи, необхідно мати точні і надійні методи розрахунку цих елементів під дією навантажень різного виду.
Температурні впливи відносяться до основного виду навантаження, якому піддаються об'єкти і вироби сучасної промисловості. При цьому локалізація даного виду впливів вносить додаткових труднощів у розрахунок несучої здатності тонкостінних елементів. Необхідно також враховувати умови експлуатації елементів конструкцій при температурному навантаженні. Наявність різного виду дефектів, зокрема тріщин, приводить до значного росту температурних напружень у зонах їхньої концентрації та істотному зниженню несучої здатності тонкостінних елементів. Необхідність обліку різних факторів, що впливають на термопружний стан тонкостінних елементів конструкцій, вимагає удосконалювання методів їхнього розрахунку при моделюванні температурних впливів.
На сьогоднішній день існують різні моделі зосереджених і локальних температурних впливів на тонкостінні елементи конструкцій. Для зосереджених температурних впливів це – зосереджене нагрівання і зосереджене джерело тепла. Більш кращою є модель зосередженого джерела тепла. Вона дозволяє враховувати умови теплообміну з навколишнім середовищем і характер розподілу температури по товщині тонкостінного елемента. Це ускладнює розв’язок задач термопружності, але сприяє більш точному моделюванню процесів зосередженого теплового впливу.
Високі вимоги до механічних характеристик конструкційних матеріалів привели до широкого використання на практиці композитів. Вплив структури композитного матеріалу виявляється через величини усереднених термомеханічних постійних. Тому для оцінки несучої здатності тонкостінних елементів з композитів використовують теорію анізотропних пластин і оболонок.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: МЕТОДИ ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ РОЗВ’ЯЗКІВ В ТЕРМОПРУЖНОСТІ ОРТОТРОПНИХ ПЛАСТИН І ОБОЛОНОК

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок